Spartacus (Spartakus)
93/100 - 438×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Pohodový silvestr, šťastný nový rok 2011 a trička Spartacus

Pohodový silvestr, šťastný nový rok 2011 a trička Spartacus

Zdravíme všechny návštěvníky webu, vánoční blahopřání jsme nestihli, tak to snad zachráníme přáním k novému roku. Tímto bychom chtěli všem popřát pohodové prožití silvestra ať už doma nebo u přátel a s alkoholem nebo třeba i bez alkoholu :) a úspěšný nový rok 2011.

0 0
31.12.2010

Jako opožděný dárek pro vás máme pánská i dámská trička, hrnky a další věci s motivy Spartaka. Přibyla tak rubrika SHOP, kde si tyto věci můžete prohlédnout a popřípadě koupit.

Označení (w, b, r) za názvem produktu znamená, na jaký podklad byl primárně motiv vytvořen (white, black, red). Při objednávce si samozřejmě můžete vybrat velikost i barvu podle libosti. Pokud byste náhodou nenašli produkt, který chcete, neváhejte mě kontaktovat ve vzkazníku.

Všechny tyto motivy s námi vytvořil Tomas Marlen.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama