Spartacus (Spartakus)
93/100 - 439×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Spartacus: A Game of Blood & Treachery

Spartacus: A Game of Blood & Treachery

Společnost Gale Force Nine ještě letos uvede na trh novou deskovou hru na motivy seriálu Spartacus. O co konkrétně půjde, zjistíte uvnitř článku, kde najdete i vyjádření autorů.

1 0
3.8.2012

Spartacus: A Game of Blood & Treachery je vzrušující hra plná zvratů a krvavých bojů inspirovaných hitem televize Starz. Hráči přebírají roli domina velkého domu soupeřící o vliv v době antického Říma. Hráči soupeří o dominantní postavení přes pečlivou diplomacii, rafinované intriky a slávu arény. Podkopat machinace soupeřů, využít své bohatství pro výhody na trhu a postavit své gladiátory v krvavém zápase, vše s cílem vidět váš dům stoupat k nadvládě.

John Kovaleski, generální ředitel GF9 píše: „S inovativními herními mechanismy, špičkovou kvalitou a bohatými a inspirujícími zdroji materiálu ze seriálu televize Starz, je Spartacus: A Game of Blood & Treachery mnohem více než jen další licencovaný produkt. Hluboké hraní a působivá sociální souhra donutí vás a vaše přátele házet kostkami znovu a znovu. Jsme velkými fanoušky seriálu a byli jsme schopni proměnit svou vášeň do skvělé hry. Doufejme, že to je jen začátek naší nabídky výrobků s tématikou Spartacus.“

Ferrell McDonald, viceprezident pro marketing společnosti Starz poznamenal: „Jsme velice potěšeni, že můžeme spolupracovat s Gale Force Nine a přinést vizi této vzrušující a evokující hry k životu. Unikátní způsob hry a pozornost k detailu dokonale zachycuje vzhled a pocit ze seriálu Spartacus. Fanoušci seriálu to budou milovat a fanoušci skvělých her zjistí, že je to víc než jen další licencovaná hra.“

Hru je doporučeno hrát ve 3 – 4 hráčích ve věku 17 a více let kvůli nevhodnému obsahu. Spartacus: A Game of Blood and Treachery vychází v září 2012, tedy několik měsíců před vysíláním poslední série a vydáním konzolové hry Spartacus: Legends. Uvidíme, kdy a jestli vůbec bude tato desková hra k dostání i u nás.

Náhled obsahu balení:

Zdroj: Starz

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama