Spartacus (Spartakus) Spartacus: A Game of Blood & Treachery

Spartacus: A Game of Blood & Treachery

Spartacus: A Game of Blood & Treachery

Společnost Gale Force Nine ještě letos uvede na trh novou deskovou hru na motivy seriálu Spartacus. O co konkrétně půjde, zjistíte uvnitř článku, kde najdete i vyjádření autorů.

1 0
3.8.2012

Spartacus: A Game of Blood & Treachery je vzrušující hra plná zvratů a krvavých bojů inspirovaných hitem televize Starz. Hráči přebírají roli domina velkého domu soupeřící o vliv v době antického Říma. Hráči soupeří o dominantní postavení přes pečlivou diplomacii, rafinované intriky a slávu arény. Podkopat machinace soupeřů, využít své bohatství pro výhody na trhu a postavit své gladiátory v krvavém zápase, vše s cílem vidět váš dům stoupat k nadvládě.

John Kovaleski, generální ředitel GF9 píše: „S inovativními herními mechanismy, špičkovou kvalitou a bohatými a inspirujícími zdroji materiálu ze seriálu televize Starz, je Spartacus: A Game of Blood & Treachery mnohem více než jen další licencovaný produkt. Hluboké hraní a působivá sociální souhra donutí vás a vaše přátele házet kostkami znovu a znovu. Jsme velkými fanoušky seriálu a byli jsme schopni proměnit svou vášeň do skvělé hry. Doufejme, že to je jen začátek naší nabídky výrobků s tématikou Spartacus.“


Ferrell McDonald, viceprezident pro marketing společnosti Starz poznamenal: „Jsme velice potěšeni, že můžeme spolupracovat s Gale Force Nine a přinést vizi této vzrušující a evokující hry k životu. Unikátní způsob hry a pozornost k detailu dokonale zachycuje vzhled a pocit ze seriálu Spartacus. Fanoušci seriálu to budou milovat a fanoušci skvělých her zjistí, že je to víc než jen další licencovaná hra.“

Hru je doporučeno hrát ve 3 – 4 hráčích ve věku 17 a více let kvůli nevhodnému obsahu. Spartacus: A Game of Blood and Treachery vychází v září 2012, tedy několik měsíců před vysíláním poslední série a vydáním konzolové hry Spartacus: Legends. Uvidíme, kdy a jestli vůbec bude tato desková hra k dostání i u nás.

Náhled obsahu balení:

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Reklama