Spartacus (Spartakus)
93/100 - 438×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Starz a možný Spartacus spin-off

Starz a možný Spartacus spin-off

Kabelová televize Starz zvažuje spin-off k seriálu Spartacus zaměřený na Julia Caesara, který bude v poslední sérii War of the Damned spojencem úhlavního nepřítele rebelů Marca Crassa.

1 0
1.12.2012

Po oznámení ukončení seriálu mnoho fanoušků spekulovalo o možnosti spin-offu. Steven S DeKnight naznačil, že další série by se mohly zaměřit právě na Julia Caesara, kterého si ve War of the Damned zahraje Todd Lasance. Podle posledních zpráv to vypadá, že projekt už je v rané fázi vývoje a dohlíží na něj producent Rob Tapert. DeKnight mezitím pracuje na svém novém sci-fi seriálu Incursion, který bude také vysílaný na Starz.

Zdroj: Starz

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama