Spartacus (Spartakus)
93/100 - 439×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Starz ohlašuje šest dílů prequelu Spartaka

Starz ohlašuje šest dílů prequelu Spartaka

Všechny spekulace a dohady jsou oficiálně potvrzeny. Před druhou sérií se objeví šest dílů prequelu tohoto seriálu.

0 0
13.5.2010

Andy Whitfield, který hrál hlavní roli, se objeví v prequelu krátce (dvě epizody), ale Lucy Lawless a John Hannah se v tomto příběhu dostanou do centra pozornosti. Příběh je o vzestupu domu Batiata a jeho šampiónů předtím, než se objeví Spartakus jako zajatý Thrácký otrok. Název dosud nebyl stanoven, natáčení prequelu na Novém Zélandu začne v létě a TV Starz ho bude vysílat v lednu 2011.

John Hannah se vrací jako Batiatus, majitel gladiátorské školy spolu s jeho manželkou Lucretií, kterou hraje Lucy Lawless. Ostatní vracející se herci jsou Peter Mensah (Doctore), Manu Bennett (Crixus), Antonio Te Maioha (Barca), Nick E. Tarabay (Ashur), Lesley-Ann Brandt (Naevia) a další. Nové postavy budou přidány také. Především gladiátor, který byl šampión v domě Batiata před Spartakem nebo dokonce Crixem. Ten pomůže vyplnit příběh o lidech a politice v domě Batiata a starověkého města Capua jako celek.

„Příběh prequelu udržuje stejnou hodnotu vzrušení a zábavy jako první série ‚Spartaka‘, dává divákům poutavý zážitek, který očekávají,“ řekl prezident a generální ředitel společnosti Starz Chris Albrecht. „Těšíme se na pokračování příběhu Spartaka“.

Zdroj: Starz

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama