Spartacus (Spartakus) Starz ohlašuje šest dílů prequelu Spartaka

Starz ohlašuje šest dílů prequelu Spartaka

Starz ohlašuje šest dílů prequelu Spartaka

Všechny spekulace a dohady jsou oficiálně potvrzeny. Před druhou sérií se objeví šest dílů prequelu tohoto seriálu.

0 0
13.5.2010

Andy Whitfield, který hrál hlavní roli, se objeví v prequelu krátce (dvě epizody), ale Lucy Lawless a John Hannah se v tomto příběhu dostanou do centra pozornosti. Příběh je o vzestupu domu Batiata a jeho šampiónů předtím, než se objeví Spartakus jako zajatý Thrácký otrok. Název dosud nebyl stanoven, natáčení prequelu na Novém Zélandu začne v létě a TV Starz ho bude vysílat v lednu 2011.

John Hannah se vrací jako Batiatus, majitel gladiátorské školy spolu s jeho manželkou Lucretií, kterou hraje Lucy Lawless. Ostatní vracející se herci jsou Peter Mensah (Doctore), Manu Bennett (Crixus), Antonio Te Maioha (Barca), Nick E. Tarabay (Ashur), Lesley-Ann Brandt (Naevia) a další. Nové postavy budou přidány také. Především gladiátor, který byl šampión v domě Batiata před Spartakem nebo dokonce Crixem. Ten pomůže vyplnit příběh o lidech a politice v domě Batiata a starověkého města Capua jako celek.


„Příběh prequelu udržuje stejnou hodnotu vzrušení a zábavy jako první série ‚Spartaka‘, dává divákům poutavý zážitek, který očekávají,“ řekl prezident a generální ředitel společnosti Starz Chris Albrecht. „Těšíme se na pokračování příběhu Spartaka“.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Reklama