Spartacus (Spartakus)
93/100 - 439×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

TV Starz pracuje na prequelu Spartacus: Blood and Sand

TV Starz pracuje na prequelu Spartacus: Blood and Sand

Na internetu se objevila zpráva, že televizní stanice Starz pracuje na prequelu k hitu Spartacus: Blood and Sand a mělo by se jednat o šesti dílnou mini-sérii.

0 0
13.4.2010

Televize Starz si určitě nemůže sérii Spartacus: Blood and Sand vynachválit, přeci jen průměrná sledovanost jednoho dílu je 1 milion diváků a to není na v podstatě „neznámou“ televizní stanici málo. Prequel (půjde snad o gladiátory miminka?) by měl udržet tvůrčí pracovní produktivitu mezi čekáním na druhou sezónu. Každopádně zůstává otázkou, zda-li to je pravda. A pokud ano, určitě se máme na co těšit :)

Pozn. autora: Prequel označuje děj, který předchází dřivě uveřejněné dílo.

Zdroj: Starz

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama