Spartacus (Spartakus)
93/100 - 438×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Viva Bianca v novém australském filmu

Viva Bianca v novém australském filmu

Viva Bianca (Iliythia) se objeví 7. dubna v novém australském filmu „X“ od režiséra a spisovatele Johna Hewwita (ACOTYLES, BLOODDUST, REDBALL, DARKLOVESTORY) a od herečky a spisovatelky Belindy McClory (ACOLYTES, THE MATRIX).

0 0
3.4.2010

John Hewwit řekl k filmu toto „Na obrazovce máme dvě ženské postavy po celou dobu filmu, soubor ženských charakterů, které jsou individuální a plně uspořádány.“

Viva ztvární postavu Holly, elegantní prvotřídní holku na telefonu a Hanna Manga-Lawrence postavu začínající šlapky Shay.

Zdroj: Starz

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama