Star Wars: Rebels
77/100 - 130×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

S01E07: Empire Day

S01E07: Empire Day

Den Impéria není pro Ezru příliš šťastným dnem. S tímto dnem je spojená většina jeho potíží v celém životě. Zároveň Ezra narazí na starého přítele rodičů, který by mu mohl poskytnout dávno ztracené informace.

cz sk
17.11.2014
670 000
27 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

No, spíše se mi na epizodě líbily odkazy na Klonové války, starou i novou trilogii, na totalitní režim (pětiletky, den oslav), než samotný příběh. Příběh mě znovu moc nenadchnul, navíc už jsme skoro v polovině řady a já nevidím nějaký souvislý příběh, který by se táhl napříč seriálem. Naše partička se zmůže jen na to, aby vyhodili něco do povětří bez nějakého většího smyslu. Škoda…

webmaster, grafik
28.11.2014 | 14:34:09

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama