Star Wars: Rebels S03E13: Trials of the Darksaber

S03E13: Trials of the Darksaber

S03E13: Trials of the Darksaber

Fenn Rau společně s Kananem Sabine přesvědčí, že je načase sjednotit lid Mandaloru. Sabine ale odmítá se na svou domovskou planetu vrátit. Pomalu odhaluje svou temnou minulost a začíná se učit zacházet s temným mečem.

cz sk
21.1.2017
480 000
27 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
pidalin

Celou dobu jsem čekal že Sabine najednou z ničeho nic začne používat sílu a udělaj z ní Jedijku, ale to by bylo asi trapný. :-)

22.1.2017 | 21:47:03
dovahkiin

Ukázkovej příklad toho, že nemusí být každá epizoda extrémně důležitá nebo obsahovat Thrawna/Maula, i když mám furt nejasnosti ohledně toho Darksaberu, tak zajímavej díl, jen mi přišlo extrémně zbytečný tam dávat Bendua jen proto že do něj Sabine kopla, když nic neřekl ani neudělal.

Jinak první Mandalorian který darksaber měl mi na první pohled hodně připomínal Jensaaraie, ale je to uplně jiná skupina, ale zase i tenhle první mando co ho měl byl force user, ale i tak to asi nebude mít nic společnýho.

22.1.2017 | 14:06:17
tom99

Tak tohle byl nářez. Jeden z nejlepších dílů – vysvětlení původu temného meče, zajímavá legenda o prvním jediovi na Mandaloru, minulost Sabine. Epizoda měla skvělý náboj, emoce, atmosféru. Skvělých dvacet minut! :-)

webmaster, grafik
22.1.2017 | 14:01:57
GrindyCZ25

Sice dějově neposunula ale byl to luxus konečně poprvé se musím omluvit Disney čekal jsem že ta to epizoda bude na prd ale je to úplný opak a poprvé si dovolím říct těším se na další díl :-)

22.1.2017 | 13:46:35
Harlekýn

Konečně zase slušnej díl i s trochou napětí.

22.1.2017 | 12:41:52
Ralen

Dobrá epizoda, sice nás dějově moc neposunula, ale rozhodně byla lepší než ta předešlá. Když mluvili o bitvě Mandalorianů proti Jediům, tak jsem doufal, že zmíní, že to Revan vedl Jedie a udělají z něj kanón, bohužel ne :/

22.1.2017 | 10:55:41
Blackhand47XD

Takový pomalejší díl, ale aspoň se nám prokreslil Sabinin charakter. Hudba byla navíc velice povedená. :)

webmaster, grafik
22.1.2017 | 8:31:51
2

Star Wars: Rebels
76/100 - 119×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců