Star Wars: Rebels
77/100 - 129×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

Bo-Katan Kryze

Bo-Katan Kryze

Sestra Satine Kryze, která se odmítla podřídit Garu Saxonovi

Sezóny 1
2017 - 2017

4. sezóna

Bo-Katan Kryze byla členem Umrlčí hlídky v dobách Klonových válek. Věrně sloužila svému veliteli Pre Vizslovi, pod kterým hlídka jen vzkvétala. Do doby než se objevil bývalý sithský lord Maul. Ten se rozhodl, že si vybuduje svou vlastní armádu, nejdříve se spojil s Vizslou, aby ho vzápětí vyzval na souboj a získal právoplatné místo u stolu Umrlčí hlídky. Bo-Katan se rozhodla, že po smrti Vizsly se k Maulovi nepřidá, protože mimo jiné zabil její sestru Satine Kryze, milou Obi-Wana Kenobiho.

Když Republika byla nahrazena Impériem a Maul poražen, Bo-Katan se mohla přidat ke Garu Saxonovi, který dostal celou planetu Mandalore na starost od samotného Imperátora. Jelikož ale Gar Saxon neměl vůbec žádné velké postavení mezi Mandaloriany, Bo-Katan se rozhodla, že nebude sloužit Garovi a několik let žila v ústraní. Do té doby, než se objevila nová naděje. Sabine Wren nosící temný meč společně s Fenn Rauem porazili Gara Saxona. Bo-Katan následně pomohla na žádost Ursy Wren porazit posledních pár loajálních mužů Gara Saxona. Sabine následně darovala meč Bo-Katan a svěřila ji celý Mandalore.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama