Star Wars: Rebels Ursa Wren

Ursa Wren

Ursa Wren

Matka Sabine, která vládne klanu Wren na Mandaloru

Sezóny 1
2017 - 2017


3. sezóna

Ursa Wren pochází z planety Mandalore, patří do rodu Vizsla. Za dob Klonových válek a vedení od Pre Vizsly byla členkyní Umrlčí hlídky. Její muž byl nižší hodnosti a neměl tak silné rodné jméno, tak souhlasil, že si vezme příjmení své manželky Wren. Když Sabine, Ursy dcera, začala chodit na imperiální akadamii, začala vyvíjet pro Impérium zbraně, které pomohly zotročit Mandalore. Sabine si tento čin nemohla odpustit, a tak opustila svou rodinu, za což jí začala Ursa i její syn Tristan nenávidět. Mandalore byl následně pod vládou Impéria a Gara Saxona, který udržoval planetu ve stavu přesně tak, jak to potřebovalo Impérium. Po návratu Sabine na svou rodnou půdu, mladá Wren zabila Gara a nastolila alespoň částečný mír pro svůj lid.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás