Star Wars: Rebels
77/100 - 128×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

Ursa Wren

Ursa Wren

Matka Sabine, která vládne klanu Wren na Mandaloru

Sezóny 1
2017 - 2017

3. sezóna

Ursa Wren pochází z planety Mandalore, patří do rodu Vizsla. Za dob Klonových válek a vedení od Pre Vizsly byla členkyní Umrlčí hlídky. Její muž byl nižší hodnosti a neměl tak silné rodné jméno, tak souhlasil, že si vezme příjmení své manželky Wren. Když Sabine, Ursy dcera, začala chodit na imperiální akadamii, začala vyvíjet pro Impérium zbraně, které pomohly zotročit Mandalore. Sabine si tento čin nemohla odpustit, a tak opustila svou rodinu, za což jí začala Ursa i její syn Tristan nenávidět. Mandalore byl následně pod vládou Impéria a Gara Saxona, který udržoval planetu ve stavu přesně tak, jak to potřebovalo Impérium. Po návratu Sabine na svou rodnou půdu, mladá Wren zabila Gara a nastolila alespoň částečný mír pro svůj lid.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kutil44

Snáď sa predvedie vyše v 4. sezóne :)

25.9.2017 | 16:29:51

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama