Star Wars: Rebels
77/100 - 132×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

Hondo Ohnaka

Hondo Ohnaka

Bláznivý pirát, který ctí svůj kodex a vedl základnu pirátů na Florrumu

Sezóny 2
2015 - 2016

2. sezóna

Během Klonových válek Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi a Ahsoka Tano několikrát narazili na piráta Honda, který nepodporoval Republiku ani Separatisty. I když to byl mizera, ctil svůj vlastní kodex a občas se dokázal zachovat hrdinsky. Několikrát se do křížku dostal s hrabětem Dooku či samotným Maulem. Po mnoha letech, kdy Klonové války skončily, se téměř nic nezměnilo a Hondo je stále pirátem. Sblíží se s Ezrou Bridgerem, který sám neví, zda stojí na té správné straně.

Foto: Disney XD

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spectre-0

Tenhle Jack Sparrow se už začíná moc opakovat :(

22.4.2017 | 14:17:15
Wolfinator1

Super zábavná postava + skvělý dabing

21.7.2016 | 23:33:46

Zajímavosti

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

Seriál Ahsoka má naplánovanou premiéru na rok 2023. Bohužel jsme se nedočkali očekávaného traileru, nicméně alespoň nám byl poskytnut první pohled na hranou Sabine Wren. Není žádným tajemstvím, že seriál bude jakýmsi pokračováním staré party Povstalců.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Propojené seriály

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Animované seriály nejsou pouze pro děti. Dave Filoni má stále čím větší podíl na celkových Star Wars a nebojí se propojovat animované projekty s těmi hranými. Nyní jsme se dočkali dalšího důležitého debutu postavy, kterou jsme doposud viděli pouze v animovaném seriálu.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama