Star Wars: Rebels
77/100 - 132×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

Kassius Konstantine

Kassius Konstantine

Admirál Impéria, který sloužil pod Inkvizitorem, Pátým bratrem a Thrawnem

Sezóny 3
2014 - 2017

1. sezóna, 2. sezóna a 3. sezóna

Kassius Konstantine je admirálem Impéria, který sloužil pod vrchním Inkvizitorem. Většinou má na starosti operování celého křizníku. Po smrti Inkvizitora chvíli pracoval i pod agentem Kallusem. Na pár misí sloužil i invkizitorům Pátému bratrovi a Sedmé sestře. Po jejich smrti na Malachoru ho můžeme nejčastěji vidět po boku velkoadmirála Thrawna a guvernérky Arihndy Pryce. Konstantine zemře během bitvy o Atollon, kdy do jeho křižníku narazí loď Juna Sata ve snaze umožnit mladému Ezru Bridgerovi, aby sehnal pomoc od kohokoliv, kdo by Povstalcům pomohl porazit Impérium na jejich základně.

Foto: Disney XD

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MasterDirewolf

Spolu s Guvernérkou Pryceovou zbytečné postavy Impéria. Thrawn, Tarkin, Vrchní Inkvizitor, zbytek Inkvizitorů, Vader a Kallus jsou vynikajicí, ale tito dva… Špatně napsané a otravné postavy.

3.3.2018 | 18:32:47
Kutil44

Idiotsky napísaná postava…

25.9.2017 | 16:33:29
Spectre-0

No nechápu, že vydržel tak dlouho :)

22.4.2017 | 0:14:56
metraxcz

rozkaze se mají poslouchat 60

27.3.2017 | 18:04:20
Blackhand47XD

Jeden z nejhloupějších admirálů v dějinách. :D

webmaster, grafik
27.3.2017 | 16:18:25
tom99

Nevýrazná postava, které jsem si začal všímat snad až na začátku třetí řady. Do té doby to byl pro mě tuctový agent Impéria…

webmaster, grafik
26.3.2017 | 14:32:36

Zajímavosti

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

Seriál Ahsoka má naplánovanou premiéru na rok 2023. Bohužel jsme se nedočkali očekávaného traileru, nicméně alespoň nám byl poskytnut první pohled na hranou Sabine Wren. Není žádným tajemstvím, že seriál bude jakýmsi pokračováním staré party Povstalců.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Propojené seriály

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Animované seriály nejsou pouze pro děti. Dave Filoni má stále čím větší podíl na celkových Star Wars a nebojí se propojovat animované projekty s těmi hranými. Nyní jsme se dočkali dalšího důležitého debutu postavy, kterou jsme doposud viděli pouze v animovaném seriálu.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama