Switched at Birth
96/100 - 45×

Switched at Birth

Bohatým Kennishovým i kadeřnici Regině Vasquez se dcerky narodily v jeden den ve stejné nemocnici. Vyrostly z nich mladé slečny, které mají společný snad jen věk, a najednou zjistí, proč se svým rodičům vůbec nepodobají – v nemocnici byly omylem vyměněny. Po tolika letech se žádný rodič nechce vzdát ani jedné ze svých dcer. Volba společného bydlení ovlivní životy všech. Seriál je výjimečný i tím, že Daphne Vasquez je neslyšící, část dialogů se proto odehrává i ve znakovém jazyce.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC, Freeform | 43 minut
žánr
Drama, Rodinný
hrají
Vanessa Marano (Bay Kennish), Ryan Lane (Travis Barnes), Donald Warren Moffett (John Kennish), Lea Thompson (Kathryn Kennish), Constance Marie (Regina Vasquez), Sean Berdy (Emmett Bledsoe), Lucas Grabeel (Toby Kennish), Katie Leclerc (Daphne Vasquez), Marlee Matlin (Melody Bledsoe), Gilles Marini (Angelo Sorrento)


Co sledovat po skončení seriálu Switched at Birth

Co sledovat po skončení seriálu Switched at Birth

Seriál byl po pěti sériích a šesti letech produkce definitivně zakončen. Fanoušci si občas mohou některou z oblíbených epizod připomenout, ale tento článek by vás rád inspiroval i jinými nápaditými seriály ke zhlédnutí.

6 0
4.5.2017

Přinášíme šest tipů na vysílající se i již ukončené projekty, které by se vám mohli líbit, pokud jste fanoušky Switched at Birth. Hned první tip je zaměřen na fanoušky srdceryvného příběhu na téma výměny dětí a velké osudové lásky. Ostatní tipy jsou spíše rodinné příběhy a komedie.

(Gülpınarovi a Gürpınarovi. Foto: Star TV)


1. Vyměněné životy

Žánr: romantický
Status: letos na jaře ukončeno (premiéra 1. 12. 2014)
Základní informace: Chudá Gülseren a Dilara, manželka podnikatele Cihana, jsou dvě ženy, jejichž osud se spojí 15 let po porodu jejich dcer. Ty byly totiž omylem zaměněny v porodnici kvůli velmi podobným příjmením rodin.

(Vyměněná dvojčata. Foto: ABC Family)

2. The Lying Game

Žánr: drama
Status: ukončeno (premiéra 15. 8. 2011)
Základní informace: Emma a Sutton jsou dvojčata, která byla po narození rozdělena. Když se poprvé setkají, Sutton navrhne Emmě, která vyrůstala v problémové pěstounské péči, ať si na několik dní prohodí role a Sutton se vydává hledat jejich biologickou matku. Emma si tak může vyzkoušet, jaké je to žít v bohatství a s normálními rodiči. Pravá Sutton však zmizí a Emma se musí rozhodnout, co dál. V seriálu hraje Blair Redford (Ty ze Switched at Birth).

(Fosterovi. Foto: ABC Family/Freeform)

3. The Fosters

Žánr: rodinné drama
Status: vysílá se (premiéra 3. 6. 2013)
Základní informace: Lena a Stef jsou lesbický pár, žijící v San Diegu v Kalifornii. Ze začátku vychovávají tři děti, Stefina biologického syna z předchozího manželství Brandona a adoptovaná dvojčata Jesuse a Marianu. V pilotní epizodě k nim ale přichází další člen rodiny, problémová dívka Callie a její bratr Jude. Rodina společně řeší nejrůznější problémy přes první lásky až třeba po střelbu ve škole.

(Ta'tkové. Foto: ABC Family/Freeform)

4. Baby Daddy

Žánr: situační komedie
Status: vysílá se (premiéra 20. 6. 2012)
Základní informace: Jeden nález před vstupními dveřmi mladému Benovi změní život. Jeho bývalá přítelkyně tam totiž nechá jejich malou holčičku, o kterou se Ben rozhodne postarat se svými přáteli a matkou.

(Gilmorova děvčata. Foto: CW/WB)

5. Gilmore Girls

Žánr: komedie/rodinné drama
Status: ukončeno (premiéra 5. 10. 2000)
Základní informace: Příběh svobodné matky a její dcery, ale zároveň příběh dvou nejlepších kamarádek, odehrávající se v trochu bláznivém městečku Stars Hollow. Skvělé dialogy, ulítlé nápady, komplikované vztahy a spousta kofeinu, to jsou Lorelai a Rory.

(Hrdinové z One Tree Hill. Foto: CW/WB)

6. One Tree Hill

Žánr: rodinné drama
Status: ukončeno (premiéra 23. 9. 2003)
Základní informace: Příběh se točí okolo vztahu dvou nevlastních bratrů a rodiny Scottových žijících ve fiktivním městečku Tree Hill. Postupem času se řeší jejich lásky, nenávisti, přátelé, nové rodiny a jejich obyčejné životy.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Žánr

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský · Dobrodružný · Dokumentární · Drama · Erotický · Fantasy · Historický · Hororový · Hudební · Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Nadpřirozený · Parodie · Politický · Právnický · Psychologický · Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Špionážní · Sportovní · Talk show · Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Rok vzniku

starší · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021 · 2022

Počáteční písmeno

123 · A · B · C · D · E · F · G · H · I · J · K · L · M · N · O · P · Q · R · S · T · U · V · W · X · Y · Z

Reklama