Switched at Birth
97/100 - 39×

Switched at Birth

Bohatým Kennishovým i kadeřnici Regině Vasquez se dcerky narodily v jeden den ve stejné nemocnici. Vyrostly z nich mladé slečny, které mají společný snad jen věk, a najednou zjistí, proč se svým rodičům vůbec nepodobají – v nemocnici byly omylem vyměněny. Po tolika letech se žádný rodič nechce vzdát ani jedné ze svých dcer. Volba společného bydlení ovlivní životy všech. Seriál je výjimečný i tím, že Daphne Vasquez je neslyšící, část dialogů se proto odehrává i ve znakovém jazyce.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC, Freeform | 43 minut
hrají
Vanessa Marano (Bay Kennish), Ryan Lane (Travis Barnes), Donald Warren Moffett (John Kennish), Lea Thompson (Kathryn Kennish), Constance Marie (Regina Vasquez), Sean Berdy (Emmett Bledsoe), Lucas Grabeel (Toby Kennish), Katie Leclerc (Daphne Vasquez), Marlee Matlin (Melody Bledsoe), Gilles Marini (Angelo Sorrento)


Lea Thompson o taneční epizodě

Lea Thompson o taneční epizodě

The Hollywood Reporter přinesl interview s herečkou ztvárňující postavu Kathryn Kennishové, Leou Thompson. Díl je jedním ze speciálů, které se v seriálu objevují. Ve 2. sérii jsme se dočkali hned dvou speciálních epizod. Teď se dočkáme epizody plné hudby a tance. Zbláznili se? Přece jde o seriál pro neslyšící… Přesně tak! Jde o seriál, který boří mýty slyšících.


0 0
2.3.2014

„Jde o jednu z dalších překážek, kterou rozebírají lidé, kteří nejsou obeznámeni s kulturou neslyšících.“

V příští epizodě „Dance Me to the End of Love“ řeší drama stanice ABC taneční dovednosti. Lea Thompson (Kathryn) i Constance Marie (Regina) jsou dobré tanečnice, D.W. Moffett (Josh) vystupoval na Brodwayi, Gilles Marini (Angelo) a neslyšící Marlee Matlin (Melody) vystupovali v Dancing With the Stars a Lucas Grabeel (Toby) je známý z filmů High School Musical.


„Je to přirozené rozšíření našich znalostí poté, co jsme se museli naučit znakový jazyk. Tanec mi připomíná více než herectví tu dobu, kdy jsem se ho učila. Je to krásný aspekt našeho seriálu.“ Herečka se snaží popřít mýty, že hluší lidé netančí. „Jak může tančit, když neslyší hudbu? Jde o jednu z dalších překážek, které budeme rozebírat, aby se lidé, kteří nejsou obeznámeni s kulturou neslyšících dozvěděli, že neslyšící mohou vnímat rytmus a mohou si užívat radosti z pohybu stejně jako slyšící.“

Herečka vyjádřila nadšení z faktu, že se seriál snaží otevírat lidem oči. „Kathryn se rozhodla pro tanec namísto antidepresiv. Rozhodla se, že tohle bude její cesta ven z krize. Právě ona pokládá základy pro tuto epizodu. Je zábava zamíchat do toho další herce i diváky.“

Herečka si zároveň posteskla nad krizí manželství Kennishových a doufá, že se vše brzy vrátí do starých kolejí. Také se nás snaží natěšit na novou epizodu. Obzvlášť bychom si měli cenit tanečních výkonů, neboť většina herců dostala před měsícem (kdy se díl natáčel) chřipku!

Snad se na epizodu těšíte. Já rozhodně!


Dovoluji si ještě poznámku pod čarou. Mnozí možná nevíte, že je tato slavná herečka provdaná za režiséra, se kterým má dvě dcery. Jednou z nich je Zoey Deutch, která si zahrála ve 2. sérii Switched at Birth a nyní startuje ve Vampýrské akademii.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!