The Flash Diskuze: Aktuální epizoda

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu.

janoo8

#4179 xjakubs: Ono to toiž souvisí s Thawnovými schopnostmi. On totiž používá Negative Speed-Force díky kterému může být paradoxem, takže i když vymažeš celou jeho rodinu z historie tak on stále bude existovat.

28.5.2019 | 12:47:15
Baltik

Ahahahaha, Barry a Mortal Kombat…TOP!!!!! (y) Řadím mezi top10 scény The Flash.

23.11.2019 | 21:40:47
meya

s6e7 – tý jo, to byl teda díl, jsem byla napnutá jak struna. ukázalo se, že Barryho máma coby Speed Force byl povedenej nápad. GG byl fakt dobrej – zahrál to na svůj věk mistrně až mi z toho taky trochu ukápla slza a nápadně vpasovali Flashe do role spasitele a Bloodworka do opaku......a konec…už se nemůžu dočkat

#4184 meya
27.11.2019 | 21:22:43
meya

#4183 meya: sorry – zapomněla jsem. může mi někdo říct, co mu to Cisco vpíchl a jestli taky někoho napadlo, že by Cisco mohl být znovu Vibe? thx

27.11.2019 | 21:23:57
Dejv

Nesleduji Arrow, Supergirl a ani crossovery a jsem uplne zmateny. Ten serial je uz uplne v prdeli.Už dlouho čekám na nějaký lepší epizodu a ono pořád nic. A ještě to roztahují na 22 epizod a každé dvě epizody je nějaká pauza.

4.3.2020 | 15:12:34

Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E15: The Exorcism of Nash Wells

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 15. - 16. díle?

Na co se můžeme těšit v 15. - 16. díle?

Zatímco se Flashův tým bude snažit pomoci Nashovi, tak se v Central City objeví noví i staří padouši. Joeův život se ocitne v nebezpečí.

Reklama

Nepřehlédněte

Natáčení šesté řady Flashe bylo pozastaveno kvůli koronaviru

Natáčení šesté řady Flashe bylo pozastaveno kvůli koronaviru

Celosvětová hrozba v podobě koronaviru pomalu ale jistě ohrožuje filmový a seriálový průmysl. Právě došlo k přerušení natáčení šesté série Flashe.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás