The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu.

mrco1991

Nova epizoda opat zabila na plnej ciare. Poucenie z epizody: pokial si flash a pouzivas svoju rychlost pri kartách, nikto si to nevsimne ale pokial pomozes kamosovi von z cely ako flash tak ta kamera zaznamena :D

#4122 Ingimir
2.2.2018 | 12:12:17
Ingimir

#4121 mrco1991: tú kameru čo mal Barry nad celou a nevedel o nej nainštalovali až potom ako hrali karty, na kamery o ktorých vedel si dával pozor

#4123 mrco1991
2.2.2018 | 15:10:39
mrco1991

#4122 Ingimir: Ale tu predsa nejde o kameru, ved on pri kartách pouzival rychlost a nikto nic nevidel, ziadne blesky ale ked ho kamera zaznamenala tak blesky vidiet bolo…

#4125 meya
3.2.2018 | 8:49:50
Darkman

Taky vám chybí pořádná speedster akce????? třeba reverse flash vs flash alespoň jeden díl pls…

9.2.2018 | 11:58:18
meya

#4123 mrco1991: přesně to je trapný, když ho nezahlídne lidský oko, tak jak může kamera a ještě i s tou světelnou stopou??

10.2.2018 | 21:08:43
meya

už to začíná být trapný, devoe v těle ženský? podle mě ho dostanou přes ženušku, stejně je chytrá hlavně ona, kdyby se nenechal do hlavy napumpovat všechny vědomosti je jen chytrej ale tyhle abnormální znalosti mu jenom jeho žena dokáže převést do skutečnosti a teď když už si zvykla na svýho chlapa v mladý a černošský podobě, si teď zvykat na ženu…dlouho jim to nevydrží, podle mně devoeovi už začíná hrabat a dojede na svou ženu, ta už to nevydrží

13.2.2018 | 20:29:12
dovahkiin

Moc nechápu proč by Devoeovi zůstal přízvuk po přesunu do Izzy

28.2.2018 | 17:28:09
Lyra

vsimli ste si jak se umi krasne licit ten devoe? kdy to se ten chlap stihl naucit? ani ja se tak dobre namalovat nedokazu

#4130 Monoceros
28.2.2018 | 22:48:22
Xegiie

konečně trošku lepší díl z jinak tragické serie.. a ano chybí mi speedster jako protivník, i když jsem nadával, že nic jiného tam nemají, byla to chyba

1.3.2018 | 6:06:57
Monoceros

#4128 Lyra: Mohla ho nalíčit manželka, popřípadě si tuto dovednost převzal od holek kterým sebral tělo, to je asi to nejmenší :D Každopádně už je jasné proč mění těla jako ponožky, zajímalo by mě co bude dělat až mu ta těla dojdou. Zatím bere jenom lidi z busu, ale teoreticky by mohl převzít kohokoliv, takže proč bere jenom lidi z busu je mi docela záhadou. Každopádně je jasné kam to všechno směřuje, zcela očividně se pokusí získat Ralphovo tělo … mohlo by mu lépe posloužit, ale lepší službu by mu udělalo tělo Barryho a já stále dumám nad tím proč jeho nechce :)

#4131 Games50 #4132 Simir
1.3.2018 | 13:55:17
Games50

#4130 Monoceros: Přesně! Jelikož má Barry jeho rychlé uzdravení (NEVIM JAK SE TOMU PŘESNĚ ŘÍKÁ :D) tak by mu jeho tělo posloužilo lépe než všechny tyto těla dohromady.

4.3.2018 | 16:12:48
Simir

#4130 Monoceros: Podle mě protože chce jenom ty s toho budu což Barry není… ale proč jenom těhle 12 je mi taky záhadou.

7.3.2018 | 12:55:09
Monoceros

Co si myslíte o konci 15 epizody? Setkání s tajemnou dívkou v kavárně? Já jsem zmatený a nevím co si myslet …skoro jako by se slečna tvářila jako záporák :-o výraz jaký nasadila když řekla že k setkání už došlo mě docela zmátl … skoro to začíná podkopávat moji víru v to, že se jedná o dceru Barryho …nejsem si tím už tak jistý :-D

7.3.2018 | 13:16:45
Xegiie

docela super díl, žádný posraný DevoEEe , ale zase to vlastně totálně zmastili. Takže Barry dokáže v podstatě zastavit čas, nebo vměstnat půl sekundu do 30 minut, ale nedokáže uhnout člověku, kovovému chapadlu ect …

#4135 Bizzy
7.3.2018 | 17:56:01
Bizzy

#4134 Xegiie: Jak už si řekl naprosto stupidní. Dokáže několik desítek minut vměstnat do desetin sekundy, ale nedokáže se vyhnout tomu že ho někdo praští i normální rychlostí nebo nedokáže být rychlejší než přerušení trhliny, kterou udělá Cisco…Prostě Non-sense!

8.3.2018 | 22:27:10
Baltik

Po dlouhé době díl docela na špici, neříkám že předcházející byly odpad, ale tento byl fakt super. Hlavně Barry zde po dlouhé době ukázal své maximum, když ostatní speedsteři už odpádavali. Navíc, když dokázal skočit do SF už z tak velké rychlosti.

Ale kua zase We are the flash.....prosím, stahpp…pls…

11.3.2018 | 13:13:26
modra_vafle

Tak jsem se teprve dnes dostal 15. dílu a dostávám pochyby, zda se scénáristé vůbec zamýšlí nad tím, co pošlou do světa. Barryho flash time není nic jiného, než že se pohybuje vysokou rychlostí, doposud žádný problém. Ta nesmyslná část začíná v momentu, kdy ve flash time začne sprintovat a přebehne celé město. V minulé sérii měl problémy zrychlit, aby dokázal zachránit Iris před Savitarem, a najednou z ničeho nic je schopný dvojnásobné rychlosti?

#4151 perteus
16.3.2018 | 15:40:13
Xegiie

wtf Harry ? :D

12.4.2018 | 1:05:37
bulljoker

záporák Harry je zpět :D

12.4.2018 | 10:39:16
bulljoker

už mě ten flash sere, měli by to utnout po týhle serii

#4141 Koprik
26.4.2018 | 10:52:49


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama