The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

S07E04: Central City Strong

S07E04: Central City Strong

Flash se musí vypořádat s Abra Kadabrou, který se najednou vrátil do Central City, protože se chce pomstít a vyrovnat skóre. Allegra řeší prekérní situaci a Caitlin má podezření, že je s Frost něco špatně. Iris je nucena čelit temným chvílím ze své minulosti.

sk
23.3.2021
980 000
43 minut

Základní info:

Režie: Jeff Byrd
Scénář: Kristen Kim, Joshua V. Gilbert, Jeff Hersh
Hrají: Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Danielle Panabaker (Frost), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Kayla Compton (Allegra Garcia), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Jesse L. Martin (Joe West), David Dastmalchian (Philippe), Brad Abramenko (stráž), Jessica Hayles (Arielle Atkins), Kunal Jaggi (Steven Lee), Frances Leigh (Alice Lee), Donny Lucas (Chip Cooper), Connor Parnall (dobrovolník), … 

Trailer ke čtvrté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Kadabra se předveldl fakt ukazkově jak zabil toho clapa pomoci karet ale mrzi mě že ho ten Hulk dostal nebo co to bylo zač a jak se tam ocitl z ničeho nic, jinak Iris neměla chybu jak nemohla přijit co ma napsat a Allegra byla dobra jak ji řekla co si o tom članku mysli a jinak nečekal jsem že se Caitlin a Killer Frost rozděli a jsem zvědav jake to přinese problemy a taky jsem zvědav jak budou reagovat ostatni členove tymu protože ten Ciscuv vyraz neměl chybu.

redaktor
31.5.2021 | 18:14:10
František Lukeš

Chválím na tento díl :-)

5.4.2021 | 10:50:10
CaptainDeadpool

zas tak špatné to nebylo… pokud se to někomu nelíbí proč na to kouká? to je jako zavolat do prodejny kol a pičovat že nechci kolo… debilita :D

28.3.2021 | 0:23:20
DashWar

Tak jo, tohle byla fakt pitomost. Barry už ani před kamerou nevibruje obličejem, rozpoznávání podle duhovky asi v jeho světě neexistuje. Kadabra mu řekne, že nechá celé město zmizet, a následně se tým dobu dohaduje, než dojdou k překvapující dedukci, že chce zničit město. Taky mu řekne, že mu sebral vše, a Barrymu to s rodinou dojde až kdoví kdy jen díky Iris, která cosi řekne. Pak ho přesvědčí stejně jako Evu. Doufám, že tento styl „soubojů“, „Barry má větší srdce než pěsti“ nebo jak to říkali, nebude odteď s každým padouchem. Pak tam přijde ta CGI obluda (prosím ať to není hlavní padouch), a Vibe a Frost ani nepřijdou na pomoc. A jako bonus odteď budeme mít ještě psychologická sezení s Iris. Dal bych dvě hvězdy za ten konec, jenže je tím jasné, že dřív nebo později jedna z nich odejde.

26.3.2021 | 19:35:36
SmetyCZ

Tak CGI komentovat radši nebudu, to beru jako obrovskej přešlap. Na díle nejzajímavější poslední minuta.

26.3.2021 | 13:07:09
RagnarokCzD

40 minut ryzího utrpení … příšerný CGI … a bod navíc za rozdělenou Frostovou, ta scéna byla boží :3

Nějak mi nepřišlo, že by se v tom dělo něco dalšího. :-/

25.3.2021 | 15:40:56
DC Expert

Takže přišla Godzila a zabila Abrakadabru. Ty vado co to bylo za mostrum. Jinak se mi ale nelíbí, že ty záporáky zkoušejí ukecat a oni jim to zbaští, například Eve a nebo Abracadabra. Proč se ten seriál nejmenuje diplomacie nepřátel.

24.3.2021 | 22:06:22
meya

za mě díl tak 90%…typicky Flashovskej, typicky doják a romanťák. Myslím, že Kadabru by nepřemluvil ale budiž:). Mně osobně se úplně nezamlouvá, že je tam ajťák. Přijde mi, že je tam Ciscovi na úkor? Ale jak tu jeden zmínil, Cisco se vrací ke svému já z prvních dvou sérií, což je super. Iris mě vůbec netrápí ani to, že jí dávají prostor. Je to přece hl. postavy žena. Naštěstí nedělá šéfovou Star Labs tak jsem s ní v poho. To, že se rozdělily Caitlin s K. Frost je cool

24.3.2021 | 21:37:49
Oncek

Můžete mi někdo zdělit kdo má být hlavním záporákem této série ? Mrzí mně jak to ztratilo na kvalitě:(

24.3.2021 | 19:25:23
Stardos

Klasická Flashova epizoda

24.3.2021 | 18:13:03
1

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů








Reklama