The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

S07E05: Fear Me

S07E05: Fear Me

Když se mocný nový padouch Psych zaměří na zesílení lidského strachu, aby v Central City způsobil chaos, Barry si s Cecileinou pomocí uvědomí, že musí čelit svým největším obavám, aby byl schopen ho přemoci. Joe je překvapen, když se Kristen Kramer z místního úřadu objeví na policejní stanici, a proto ho Iris upozorní, ať se více zaměří na důvod její návštěvy. Caitlin a Frost vedou bouřlivou debatu nad tím, jak má pokračovat jejich život.

sk
30.3.2021
910 000
43 minut

Základní info:

Režie: David McWhirter
Scénář: Thomas Pound, Lauren Barnett, Christina M. Walker
Hrají: Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Danielle Panabaker (Frost), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Jesse L. Martin (Joe West), Michelle Harrison (Zdroj rychlosti), Carmen Moore (Kristen Kramer), Ennis Esmer (Psych), Kaare Anderson (muž ve středním věku), Lili Beaudoin (mladá žena), Nilo Ghajar (stráž), … 

Trailer k páté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že neměl ochybu jak členove Flash tymu byli bezmocni ale to jak ho Cecile přemohla pomoci Cerebra tak to bylo fakt perfektni a jsem zvědav kdy se ukažou a o co jim jde a jak s tim souvisi zdroj rychlosti, jinak nemělo chybu jak se Killer Frost a Caitlin snažili sžit se svou situaci a jak se Frostova odmitla sloučit znovu ale chapu ji proč to nechce když ma šanci mit vlastni tělo na to Cait měla brat ohled a jsem zvědav na Kramerovou jestli se ji Frostovou podaři chytit a kam až bude ochotna zajit.

redaktor
1.6.2021 | 18:59:11
Brett

Bylo na čase, aby to mělo po dlouhé době grády.

10.4.2021 | 22:59:28
tween3r

Nějak nechápu tu souvislost a spojení záporáků (Psych, Fuenza) s Flashem.. to jako když vyrobili nový zdroj rychlosti, tak z toho vzešli ti záporáci? A proč se na konci objevila Nora Allen? Nebo někdo, kdo se vydává za Noru? Případně jde snad o někoho jiného, kdo má obličej matky Barryho?

Každopádně když pominu tenhle zmatek, jedná se o skvělou epizodu, která mělo všechno. Líbily se mi dialogy, cool Frost, Cisco a taky Cecile – tahle řada se překvapivě drží v lehkém nadprůměru.

4.4.2021 | 21:56:38
Masriii

Tak Strength Force a Sage Force, myslím si, že je to super směr, jenom doufám, že to pak zase neskončí nějak úplně hloupě. Ale záporáci vypadají celkem dobře

2.4.2021 | 19:51:28
NazgulCZ

ok, tohle už je relativně normální příjemný start Flashe, zajimávé jsou i jiné síly, Doufám že se dozvíme kde se vzaly, osobně se mi ale moc nelibí personifikace Speed Force, nebo je nedostatečně vysvětleno jak sakra funguje, zvlášť po aktivaci A.S.F.

2.4.2021 | 17:08:34
Stardos

Adaptace ostatních zdrojů se zatím rozjíždí slušně

1.4.2021 | 1:26:33
Bruce.Kent

Joo, tohle už bylo fajn :)

31.3.2021 | 23:57:43
CaptainDeadpool

že by ty ,,vize,, byla budoucnost? ;P

31.3.2021 | 23:32:52
FanArrow

Cecile měla konečně víc prostoru a stálo to zato, Caidy a Frost taky super, škoda že tam nebyla žádná pod titulková scéna. Ty blesky co tam byli se divím že nikoho nenapadlo že tam jsou další rychlíci. Záporák taky dobře udělanej, ted ta Fuerza a Psych jsou bad speed force? Tak v tom případě se může vrátit Thawne nebo jinej evil speedster, konečně díl který měl fakt co nabídnout. Krásných 8/10 dávám. Btw (Xavíku budou zase kvízy? docela mě chybí)

31.3.2021 | 23:20:20
DC Expert

Masakr

31.3.2021 | 21:50:43
1

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama