The Flash
88/100 - 560×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Kristen Kramer

Kristen Kramer

Zastánkyně zákona, která chce vymýtit všechny metalidi.

Sezóny 3
2021 - 2023

Kristen Kramer je zkušená žena zákona, která dříve pracovala v armádě. Během jedné mise však osobně pověřila jednoho metačlověka posláním, které nakonec nevyplnil. V tu chvíli ztratila veškerou víru v metalidi a rozhodla se jim pomstít. Nelegálně to však nechtěla udělat, a tak na to šla v mezích zákona.

Guvernér ji brzy pověřil úkolem, díky kterému by se mohla dočkat své pomsty. Vyrazila do Central City, ve kterém navštívila policejní stanici Joeho Westa. Tomu oznámila, že sem přišla z toho důvodu, aby dopadla metalidskou kriminálnici Killer Frost. Ta v té době už konala dobro, a tak nebylo Joeovi jasné, proč po ní jde.

Vzhledem k tomu, že byla Kramer neústupná, byla Frost nucená se vzdát. Soud ji nakonec odsoudil k doživotnímu pobytu ve vězení, ale to Kramer neuspokojilo, protože chtěla, aby její soud dopadl rozsudkem podání metaléku. Díky tomu by se pak mohli stejnou cestou zlikvidovat i zbývající metalidé.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Xavik

Její příběh byl zbytečně natahován.

admin
23.7.2021 | 12:33:17

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama