The Flash S07E03: Mother

S07E03: Mother

S07E03: Mother

Zatímco je Eva čím dál silnější, Barry a jeho tým musí přijít na způsob, jak ji zastavit. Během toho jsou šokováni příchodem staré kamarádky Sue Dearbon, která kvůli nim riskuje svůj život.

cz sk
16.3.2021
980 000
43 minut

Základní info:

Režie: David McWhirter
Scénář: Eric Wallace, Kristen Kim
Hrají: Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Kayla Compton (Allegra Garcia), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Efrat Dor (Eva McCulloch), Tom Cavanagh (Harrison Wells), Jesse L. Martin (Joe West), Patrick Sabongui (David Singh), Victoria Park (Kamilla Hwang), Natalie Dreyfuss (Sue Dearbon), Stephanie Izsak (Daisy Korber), Jason Wong (policista), Brittany Palmer (policistka), … 

Trailer ke třetí epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
František Lukeš

Za mě tohle je určitě povedené..jen mě zarazil ten konec.. Uvidíme,co se z toho vyklube :-)

22.3.2021 | 17:53:06
Warriorn

Tohle je tak strašně špatný, že to asi přestanu sledovat i na tu 4× rychlost jen tak, abych ten seriál dorazil než konečně upadne v zapomnění.

22.3.2021 | 13:08:11
FanArrow

Po tomhle dílu, legit režisér Flashe, brousí Candice Patton. Jinak tohle není normální, jak takhle absolutně zbytečná, otravná, egoistická postava, může mít tolik prostoru v seriálu + jí dají schopnosti a navíc je Human Speed Force? Tohle byl fakt nápad Simpa, přitom by mohli dát víc prostoru Cecil, ta je naopak od Iris zajímavá a umí své schopnosti využívat rozumně a pomáhá lidem okolo sebe, a jako musím uznat že je fakt hot, a to co udělali Ralphovi tak je fakt nehorázná svinárna, on táhl 4 sérii, když porazil Thinkera a oni mu nedají druhou šanci? Vyjebaní diletanti, herce si máš považovat a ne ho profesně zničit, at udělal co udělal, bylo to dávno před flashem, takže by to nikoho nemělo pohoršovat dobrých herců je jako šafránu a oni ho vyhodí Doufám že se jim to vrátí na sledovanosti.

20.3.2021 | 18:59:03
Mohy

Opravdu odpad! To že zdroj rychlosti bude pohánět láska Barryho k Iris, snad udělali skalním fanouškům naschvál. Chování Joa taky nechápu, zrovna u něj bych čekal že bude mít rozum a nenechá se klonem překecat k přechodu do mirror světa. To že si záporák svůj plán rozmyslel by mi ani nevadilo, ale jakým způsobem si ho rozmyslel a díky komu tady všichni moc dobře víme. A co když si Eva v mirror světě vytvoří svou armádu a bude chtít pak na normální svět zaútočit? Scénáristi jsou tupci a na nic nemyslí a jen nám servírují čím dál větší odpad. Křečovité představení Wellse, dále pak zbytečná postava Chestera atd. atd. Jedna hvězda navíc za poměrně pěkné efekty.

20.3.2021 | 13:30:56
DashWar

Líbí se mi, že konečně se taky jednou hlavní padouch na konci polepšil. Krásně to narušilo ten stereotyp co se opakoval každý rok. Trochu bych ubral ten doják, ale tak chápu, že se pořád snaží nějak udělat Iris alespoň trochu důležitou. Doufám, že Wells se zase vrátí. Jeho příchod zde byl trochu křečovitý, ale jinak se mi líbil. Moc se mi nezdá ten jeho plán, jestli jsem to pochopil dobře, chce být zaseknutý pořád dokola v těch čtyřech letech s Tess? To je šílenost. Ralph… no, nebudu komentovat. Ale asi bych taky už nechtěl pracovat s někým, kdo, byť před lety, byl schopný napsat něco takového. Jinak myslím si, že umělý zdroj rychlosti si někoho najde a bude z něj hlavní záporák pro tuto serii – superinteligentní speedster :) Ovšem hejty níže zas vrchol trapnosti :)

20.3.2021 | 0:33:24
matt44

ak toto malo byt finale 6.serie tak to bol, ale ze mega srot. uz tu asi dochadzaju tiez napady. tesil som sa hned od zaciatku, ze to podla vytlacku z novin bude trvat 10 serii, ale proste uz na to ten serial nema. konci black lightning, supergirl, legendy mali tiez davno, batwoman ani zacat nemala a flash sa k nim pomaly moze pridat.

19.3.2021 | 22:10:11
Damon_CZ

Tohle je prostě CW. Záporák si prostě jen tak rozmyslí svůj plán na ovládnutí světa a nazdar. Ale tak celkově to nebylo úplně špatný a na nový rychlíky jsem zvědavý. I když, ty nejlepší už jsme poznali. :D

19.3.2021 | 10:27:11
RagnarokCzD

Nevim, přijde mi že tohle nebyla epizoda seriálu, ale natočená fan-fikce od někoho, kdo nedokázal zkousnout, že Iris je postava naprosto k ničemu … a tak jí uměle dodal nějakej význam aby měl argument proti lidem co jí v seriálu nechtěj. :-/

No a pak tam hodili pár prostřihů na Wellse, Sue a Ralpha, z nichž nikdo sice vůbec nic nedělá, ale kamera se alespoň chvíli nesoustředí na Iris a Barryho, aby to nebylo tak okatý.

19.3.2021 | 9:54:30
dannymoro58

dobrej dil to byl :)

redaktor
18.3.2021 | 22:32:26
meya

Za mě z diváků v tomto díle dělali docela tupouny. Za takovou dlouhou dobu, co Flashe sledujeme už máme leccos okoukaný, jak co funguje a na koho a jak dokáže Flash použít své schopnosti. Včetně toho, že opravdovému vědci Wellsovi nedali vůbec prostor, aby tam „chytračil“. ..To, že Iris měla schopnosti…nejsem si jistá, že je stále má nebo se pletu?(možná jsem to jen nezachytila). Nevadí mi, že schopnost nabít uměl. zdroj rychlosti a pomoct Flashovi získala „kvůli lásce“. Nezapomeňme, že to je rodinný seriál né vědecko-fantastickej. Takže mi vulgární poznámky s gramatickými chybami připadají trochu off ale budiž. Není tu 50%

18.3.2021 | 22:19:45
1

Stav překladu

Epizoda S07E07: Growing Pains

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit ve 7. - 9. díle?

Na co se můžeme těšit ve 7. - 9. díle?

Poté, co v sedmém díle zamíří do města nový padouch, si Flash a jeho společníci dají na nějakou dobu pauzu. Prozatím známe jen popis sedmé epizody, zbytek doplníme později.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás