The Flash Jak to vypadá s návratem Toma Cavanagha, představitele Wellsů?

Jak to vypadá s návratem Toma Cavanagha, představitele Wellsů?

Jak to vypadá s návratem Toma Cavanagha, představitele Wellsů?

Wellsové jsou součástí seriálu už od jeho začátku, ale poprvé po dlouhé době jsme se dostali do bodu, kdy to vypadá, že žádného neuvidíme. Jak to tedy bude?

6 0
9.4.2021

Tom Cavanagh v seriálu vystupuje už od jeho začátku, přičemž si za poslední roky zahrál hned několik různých postav. Respektive pořád hraje jen jednu postavu, nicméně ta se v seriálu objevila v několika různých verzích, protože na Zemi 1 postupně chodili Wellsové z jiných Zemí.

Naposledy jsme herce mohli vidět v epizodě Mother, která vlastně měla představovat finále řady šesté. V ní se herec objevil jako původní Harrison Wells ze Země 1, ale i když jsme si od něj slibovali mnohem více, tato postava nakonec zmizela a od té doby jsme ji neviděli. Znamená to tedy konec pro hercovo působení v seriálu?


(Bude potřeba, aby se tento Wells vrátil? Foto: CW)

Dříve tvůrce prozradil, že si Cavanagha ještě užijeme, ale těžko říci, co přesně tím myslel. Možná jen odkazoval na jeho krátké působení v sedmé řadě, kterého jsme se vlastně už dočkali. Kromě toho však tvůrce naznačil, že herec umí hrát jednoho padoucha, který by měl brzy přijít na scénu. V tomto případě musel mluvit o Eobardu Thawneovi, kterého herec hrál v průběhu celého seriálu. Reverse Flash se však dosud nevrátil.

Aktuálně tedy existují dvě možnosti. Buď se herec vrátí v podání Reverse Flashe, nebo se opět dočkáme Harrisona Wellse ze Země 1, protože to je totiž jediný Wells, který ještě žije, akorát je aktuálně v minulosti. Jeho návrat trochu naznačil šestý díl The One With The Nineties, ve kterém padouch Deon Owens dokázal ovládat čas a vyzařoval během toho zelenou barvu, která se podobá té Wellsově, protože ten aktuálně taktéž umí ohýbat čas. Naznačovali nám tím tvůrci snad něco?

Diskuze /3

Stardos

Dle mého je Wells avatarem Still Force jako „Nora“ zatímco Deon je na Still force napojený jako Barry na zdroj rychlosti

#2 NazgulCZ
9.4.2021 | 18:33:58
NazgulCZ

#1 Stardos: To nedává smysl, shlédni si znova ten díl. Jasně je tam řečeno jak vznikl originální Wells ;)

12.4.2021 | 21:36:03
NazgulCZ

Prostě zelená se celkově v Arrowverse používá u cestování časem dostikrát. Legendy, Wells, Deon…

12.4.2021 | 21:49:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E08: The People v. Killer Frost

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit ve 7. - 9. díle?

Na co se můžeme těšit ve 7. - 9. díle?

Poté, co v sedmém díle zamíří do města nový padouch, si Flash a jeho společníci dají na nějakou dobu pauzu. Následně se dočkáme soudu s Killer Frost a Barry požádá o pomoc posledního žijícího Wellse.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás