The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Sledovanost deváté řady seriálu The Flash

Sledovanost deváté řady seriálu The Flash

Poslední řada je už nějakou dobu za námi, tak si ji během léta ještě připomeneme v několika článcích. Po aktualizaci nových postav nastal čas na sledovanost.

2 0
7.8.2023

Sledovanost seriálu The Flash každý rok pravidelně klesala, jinak tomu nebylo ani v případě poslední série, kterou sledovalo nejmenší množství diváků. Se svým průměrem 500 tisíc diváků se seriál ocitl na svém dnu, protože devátá řada měla horší sledovanost než osmá (600 tisíc diváků), sedmá (830 tisíc diváků), šestá (1,15 milionu diváků), pátá (1,7 milionu diváků), čtvrtá (2,21 milionu diváků), třetí (2,84 milionu diváků), druhá (3,53 milionu diváků) i první (3,68 milionu diváků) série.

Dílem s nejvyšší sledovaností se stal ten devátý s názvem It's My Party and I'll Die If I Want To, ve kterém se vrátil Oliver Queen. Na tuto epizodu se dívalo 540 tisíc diváků. Naopak nejméně diváků se dívalo na jedenáctý díl A New World, Part Two, sledovanost totiž skončila na pouhých 390 tisících divácích. Tento díl se zároveň stal epizodou s nejmenší sledovaností, co se týče tohoto seriálu.

Graf sledovanosti první a poslední série

Zdroj: CW

Diskuze /2

Kirstai

Není se čemu divit takovou sračku z toho udělal Eric Wallace že to fakt nestojí za to se na to dívat

7.8.2023 | 17:34:40
Edvin69

Jako, můžou si za to sami. První dvě série byly fakt dobré a sledovanost byla fakt na výši. Ale pak z toho začali dělat telenovelu a cpát tam kraviny. Hádám, že chtěli aby byl seriál více přístupný i pro dívky, ale ty tvoří u těchto seriálu takovou menšinu, že se to prostě nevyplatí. Akorát si tím odradili svou cílovou skupinu.

12.8.2023 | 13:23:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama