The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

S09E11: A New World, Part Two

S09E11: A New World, Part Two

Iris je znepokojena Barryho zmizením a Cecile se ji snaží uklidnit, i když sama neví, zda se její manžel někdy vrátí. Neznámá substance zasáhne tým a Khione čím dál více rozumí a ovládá své schopnosti.

sk
10.5.2023
390 000
42 minut

Základní info:

Režie: Kayla Compton
Scénář: Lauren Fields, Kristen Kim
Hrají: Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Khione), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Kayla Compton (Allegra Garcia), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Jon Cor (Mark Blaine), Rick Cosnett (Eddie Thawne), Michelle Harrison (Zdroj rychlosti), Shayan Bayat (Aariz Mousa), Rachel Drance (Taylor Downs), … 

Trailer k jedenácté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tween3r

Pokud to byl od začátku záměr si nechat to nejlepší až na konec, tak smekám.. sice se tahle epizoda místy táhla a pořád tu Khione nějak nefeeluju, ale rozhodně je to lepší než poslední 4 řady Flashe dohromady. Jsem zvědavej, jak to nakonec dopadne s „Eddiem“ a kdo za tím vším bude stát. Revere Flash? Dost možná.. asi bych se ani nedivil, kdyby to RF začalo i skončilo.

8.6.2023 | 1:15:35
Basim

Já zase chci podříznout tvůrcům krk ještě že už ta kravina končí! Nemůžu uvěřit že chtěli deset sérií! jako kdyby všichni zemřeli tak by to bylo skvělé zakončení.

15.5.2023 | 8:56:33
Venous4

No po slusnem prvnim dile ctyrdilneho finale je tady opet klasicka zumpa kravina plna moralistickych pic*vin. Jeste ze serial konci. Ale cekat na dva dily dalsi dva tydny, to je potupa. Meli to udelat jak to dela kdysi skvely Netflix a pitchnout vsechny 4 epizody najednou. Ale kvuli sledovanosti to takhle natahovat. Kazdopadne by me pak zajimalo jestli by nekdo z Edny udelal jako u nekterych serialu sledovanosti vsech serii v jedno grafu :D

12.5.2023 | 13:36:38
Lex Luthor

Tohle byl zase samý babinec

11.5.2023 | 20:57:00

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama