The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

S09E12: A New World, Part Three

S09E12: A New World, Part Three

Členové Flashova týmu spolupracují, aby přišli na to, jak ochrání Barryho. Během toho dávají pozor na to, komu mohou věřit. Cecile je po neúspěšném pokusu o jeho záchranu skeptická, Khioneina důvěra v Chestera ji však přesvědčí o tom, aby to zkusila ještě jednou.

sk
17.5.2023
460 000
43 minut

Základní info:

Režie: Stefan Pleszczynski
Scénář: Jonathan Butler, Sarah Tarkoff
Hrají: Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Khione), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Kayla Compton (Allegra Garcia), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Jon Cor (Mark Blaine), Rick Cosnett (Eddie Thawne), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Michelle Harrison (Zdroj rychlosti), Stephanie Izsak (Daisy Korber), Morena Baccarin (Gideon), … 

Trailer ke dvanácté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tween3r

Tak jsem se s tím hodnocením asi trochu unáhlil, protože sice máme hodně akce a nějakou tu nostalgii, ale na úkor toho příběhová linka trochu zaostává :D Jako po tolika sériích a dílech je v těch časových liniích, paradoxech, letech a variantách fakt chaos a nedá se v tom orientovat. Místy mi přijde, že ani sami tvůrci neví jakým směrem se vydat, a tak vymýšlí hlouposti místo toho, aby nám naservírovali prostě uzemněnýho záporáka na konec finále. Fakt nerozumím tomu, proč skáčeme do budoucnosti.. to s tím Eddiem vypadalo slibně, ale je to praštěný.

8.6.2023 | 2:06:11
Brett

Seriál nám nabízí bohužel podprůměrné finálové epizody. Jsem rád, že Flash končí. Kvalita seriálu už tak utrpěla. Škoda. Některé postavy mě se… :-D

5.6.2023 | 9:05:20
Basim

Proč Cw neudělá seriál babynec a musí tohle všechno cpát do flashe? Zase citlivá sračka mě se to líbilo ale do páté série ale pak to bylo na hovno postupně citová sračka a bylo to horší a horší.

20.5.2023 | 20:09:12
Bruce.Kent

Neskutečné že i v poslední sezóně se seriál neustále zabývá výhradně vedlejšími postavami a té vypatlané Cecile. Jediné plus v této epizodě jsou scény s Eddiem.

20.5.2023 | 15:04:56
Kirstai

Myslel jsem si ze ty 4 epizody budou super, první uplně boží, ale může mi někdo vysvětlit, proč Cecille hraje hlavní roli v předposlední epizodě seriálu, který se týka Flashe? to nepochopím

19.5.2023 | 17:37:19
Dragon94

Chtěl jsem se podívat na finálovou sérii, ale vzhledem ke kvalitě jsem si řekl, že se podívám, až na finálové epizody. Epizoda s Oliverem byla docela slušná a já si ji po těch letech co už se na Flashe nekoukám opravdu užil. Co se závěrečného čtyř dílu týče.. Tak kdybych první 3 části přeskočil a koukl jenom na finále tak by se vůbec, ale vůbec nic nestalo.

18.5.2023 | 20:44:19
Lex Luthor

Budu rád až tahle citová sračka skončí, jako věrný fanoušek to dokoukám do konce, ale bože babinec pokračuje

18.5.2023 | 16:35:26

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama