The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Jak měl seriál skončit podle původního tvůrce a které postavy se mohly vrátit do potenciální desáté série?

Jak měl seriál skončit podle původního tvůrce a které postavy se mohly vrátit do potenciální desáté série?

Tvůrce Eric Wallace se rozpovídal o věcech, které se nedostaly do jeho seriálu. Měl totiž plány do minimálně desáté série.

0 3
13.6.2023

Pokud vám přišlo, že se v průběhu deváté série nedočkali moc prostoru ChesterAllegrou, vězte, že to bylo kvůli tomu, že měla řada pouze třináct epizod. Tvůrce Eric Wallace prozradil, že původně pro tento pár plánoval jednu velkou zápletku, která měla na konci vyvrcholit tím, že se tyto dvě postavy dají dohromady. V průběhu nám měl být navíc představen padouch, který s nimi souvisel, ale nebyl na to čas, a tak tato část příběhu musela být vyškrtnuta.

Wallace zároveň odhalil, že původně pro seriál připravoval jiný konec, ale ten musel opět pozměnit kvůli menšímu množství epizod. Původně chtěl, že na konci dojde k bitvě mezi všemi Zdroji, ale nakonec to udělal tak, že se střetly jen Zdroj rychlosti s negativní Zdroj rychlosti. Kdyby se tedy seriál dočkal více epizod, viděli bychom na scéně i ostatní Zdroje.

(Julian se mohl do seriálu ještě vrátit. Foto: CW)

Ke konci seriálu se vyjádřil i původní tvůrce Todd Helbing, který se o seriál staral až do konce páté série. Ten prozradil, že původně plánoval ukončit seriál novinovým článkem, ve kterém by byla zmínka o tom, že Flash zmizel během krize. Když to však už nebylo možné udělat, říkal si, že by seriál mohl skončit podobně, jako si to přál herec Grant Gustin. Tedy že by se Barry ve finále proměnil v blesk, který by zasáhl své mladší já. Tvůrce k tomu dodal, že by to Barry udělal z toho důvodu, aby byl schopen porazit Reverse Flashe.

Tvůrce Eric Wallace dále naznačil, jaké měl plány s desátou sérií. Konkrétně odhalil, že plánoval přivést zpět oblíbené postavy Patty Spivot a Juliana Alberta Desmonda. Dále nám chtěl představit další padouchy z komiksů, ale k tomu se už bohužel nedostane.

Zdroj článku: Comic Book (první, druhý a třetí článek)

Diskuze /3

Basim

Musím říct tvůrce Eric Wallace je totální kretén! Poslední 4 série stály za hovno! Z flashe se stala v hodně dílech vedlejší postava a udělali z toho Babinec! Místo toho měli vydat seriál který by se jmenoval Babinec od CW! Flash začal ukecávat záporáky a všechny ostatní a to jak by vysvětlil to ukecávání záporáků? Pak už bylo utrpení nato koukat kdo semnou souhlasí? Něco takového se Flash pokoušel i ve finále!

13.6.2023 | 14:10:45
Lex Luthor

Amen souhlasím a Chester a Allegra díky bohu, že se na ně nedostalo kdyby radši ve Flashovi uzavřeli příběh Legend a ty by pak Flashovi pomohli v konečném boji bylo by to lepší.

13.6.2023 | 16:23:24
AuroN

Díky bohu, že je konec. Tohohle člověka bych k režii nebo k tvůrčímu už nikdy nepustil. Původní plán byl super.

13.6.2023 | 17:55:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama