The Flash Killer Frost nebude nadšená z příchodu padoucha Chillblainea, který má stejné schopnosti jako ona

Killer Frost nebude nadšená z příchodu padoucha Chillblainea, který má stejné schopnosti jako ona

Killer Frost nebude nadšená z příchodu padoucha Chillblainea, který má stejné schopnosti jako ona

V nadcházejících dílech sedmé série se můžeme těšit na metačlověka s ledovými schopnostmi, který bude představovat konkurenta především pro Killer Frost. Ta z něj údajně nebude nijak nadšená.

5 0
22.3.2021

Ve třetí epizodě Mother došlo k porážce dalšího velkého padoucha, a tak se nyní diváci ptají, který bude následovat. Prozatím to nebylo oficiálně oznámeno, ale je možné, že i dalším velkým padouchem nebude žádný rychlík, ale metačlověk s jinými schopnostmi. A je možné, že jím bude přímo Chillblaine.

O tom, kdo si zahraje padoucha Chillblainea, jsme vás informovali už na začátku tohoto roku, nicméně tehdy jsme ho neřešili nijak více, protože se zdálo, že se v sedmé řadě objeví jen v jedné epizodě. Poslední dobou se však mluví o tom, že by měl Chillblaine vydržet na place o něco déle, podle všeho se ho totiž dočkáme hned v několika dílech.


(Takto vypadá Chillblaine v komiksech. Foto: DC Comics)

Ať už bude jeho role v sedmé sérii jakákoliv, Killer Frost z něj nebude nijak nadšená. „Však uvidíte, jaký bude mít vztah s Killer Frost. Je to sice padouch, ale je možné, že si budou mít blízko. Dějí se divnější věci. Nejdříve se ale zaměřme na to, jak se Frost vypořádá s padouchem, který má téměř identické schopnosti. Rozhodně z toho nebude nijak nadšená,“ prozradil tvůrce Eric Wallace.

I když víme, že se tohoto padoucha brzy dočkáme, prozatím stále netušíme, kdy přesně dojde k jeho nástupu. Popisy nadcházejících tří dílů ho ani jednou nezmiňují, a tak je možné, že nás chtějí tvůrci v jeho případě překvapit.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E09: Timeless

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit ve 10. - 12. díle?

Na co se můžeme těšit ve 10. - 12. díle?

Zápletka se Zdroji pomalu směřuje ke svému konci, zatímco Cisco a Kamilla jsou rozhodnuti opustit Central City. Co všechno nás čeká v dalších třech dílech?

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás