The Flash Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?


38 0
25.5.2017

Flash bez Flashe?

Pokud sledujete seriál Arrow, tak si pravděpodobně pamatujete, že něčeho podobného jsme se dočkali na konci třetí série, kdy Oliver pověsil strážcování na věšák a vydal se žít normální život. Právě letošní finále Flashe skončilo velmi podobně, protože i tehdy u seriálu Arrow jsme si říkali: „Jak tento seriál bude bez hlavního hrdiny pokračovat?“

Nebojte se, Barry Allen neopouští seriál, díly se budou i nadále zaměřovat na něj. Aktuálně jsme však v situaci, kdy Barry vstoupil do Zdroje rychlosti, kde bude muset být do doby, než ho nějaký jiný rychlík nevystřídá. To je totiž pravidlem Zdroje rychlosti – pokud v něm nebude uvězněný rychlík, tak Zdroj začne být nestabilní.


Jak ale seriál může pokračovat, když je Barry ve Zdroji rychlosti? Jedna možnost se nabízí – seriál by začal sledovat dvě dějové linky. Tou první by bylo dění v Central City, kde by se o bezpečí města staral Kid Flash, možná společně s Jesse Wells (ta se aktuálně nachází na Zemi 3, ale vzhledem k tomu, že Jay Garrick je opět na svobodě, tak by se mohla vrátit zpátky za Wallym). Druhou linku by pak tvořilo dění ve Zdroji rychlosti, což jsme například mohli vidět v epizodě Into the Speed Force.

(Barry sice zachránil Iris, ale nezachránil sebe ani HRa)

Popravdě, takovýto průběh seriálu by si přál málokdo. Je tedy pravděpodobnější, že se Barry dostane ze Zdroje rychlosti, kde ho nahradí někdo jiný. Nyní se ale opět musíme ptát – kdo Barryho nahradí a kdy se to stane?

Co se týče toho, kdy by k tomu mohlo dojít, tak by se to mohlo stát už v prvním díle čtvrté řady. Podobně to bylo například vyřešeno na začátku druhé řady, kdy byl ihned v prvním díle vyřešen cliffhanger z konce první série. Časově je to logické, přes léto 2017 se seriál The Flash sice nevysílá, ale dění tohoto seriálu stále probíhá v reálném čase, proto, až se seriál v říjnu vrátí, nová série neodstartuje květnem 2017, ale říjnem 2017. Barry by tak ve Zdroji rychlosti strávil přes čtyři měsíce.

Horší to ale je s tím, kdo ho ve Zdroji nahradí. Wally, Jesse ani Jay to pravděpodobně nebudou, tak kdo tedy? Je také možné, že Cisco a jeho kolegové přijdou na jiné řešení.

Tým Flash

Jak již bylo uvedeno, ústředním rychlíkem týmu Flash bude aktuálně Kid Flash, který se za Flashovy nepřítomnosti bude starat o Central City. Po jeho boku budou i nadále Cisco, Julian, Joe, Iris a staronový Harry, který slíbil, že na Zemi 1 zůstane. Tím pádem by v týmu mohla být i Jesse, protože by byla jak po boku Wallyho, tak i po boku svého otce.

Největší otazník visí nad Caitlin, protože, ač měla možnost se zbavit Killer Frost, je stále padouchem. Vnitřní Caitlin se v ní však konečně probudila, ale nedokázala Killer Frost ovládnout, pouze s ní začala koexistovat. Na její vývoj v další sérii se proto moc těšíme.

(Caitlin se rozhodla zůstat Killer Frost)

Hlavní padouch čtvrté série

Už nějakou dobu víme, že padouchem čtvrté řady nebude rychlík, ale někdo jiný. V seriálu padlo již podruhé jméno padoucha DeVoea, o kterém víme, že se s ním Barry střetne někdy v budoucnosti. Bude to už v nadcházející řadě, nebo někdy později? Pokud se o tomto padouchovi chcete dočíst více, tak si přečtěte náš starší článek, který jsme mu věnovali.

(Kdo bude padouchem čtvrté série?)

Jak se vám líbilo letošní finále? Co říkáte na závěrečný zvrat?

Foto: CW

Diskuze /46

revolver_ocelot

Barryho by měl zastoupit ten nejnudnější rychlík a to jest Kid Flash. Připadá mi tam zbytečnej. Jay Garrick to už udělal jednou, takže u něho pochybuji.

25.5.2017 | 17:35:00
Stardos

Myslím, že Tracy najde způsob, jak se SpeedForce manipulovat, takže by to nějak zvládli

#46 GreenDragon
25.5.2017 | 17:38:39
Lex Luthor

Flash a jeho logika myslím, že zkopírují čtvrtou řadu seriálu Arrow a Barry se vrátí hned v prvním díle, nejlíp by udělali kdyby místo něj šel Wally, ale určitě přijdou na způsob, jak obelstít Speed Force a vytvoří tak krizi pro další sérii a Flash bude mít po svém návratu proslov k Central City I am back.

25.5.2017 | 18:27:17
-Skinner-

Keď som videl tu búrku tak som si pomyslel, že to je Speed Storm a že sa v ďalšej sérii objaví Godspeed: https://static.comicvine.com/…godspeed.jpg

Dúfam, že sa Barry vráti čo najskôr. Pretože zatiaľ čo v komiksoch je Wally najlepším flashom tak tu je úplne zbytočný.

25.5.2017 | 18:33:09
azoxid

Speed force taky mohla prostě kecat. Vzala si ho na čas k sobě, aby si vyžral trest za flashpoint, time remnanty, savitara..třeba ho pak jednoduše vrátí.

#19 nowas
25.5.2017 | 19:09:22
Izar

Nejlepší by bylo, kdyby mu ve speedforce trochu hráblo a časem by se z něj stal Savitar

25.5.2017 | 19:23:31
Tonyxxx

Tak pokud jsem pochopil, to vězení v Speed Force nebylo odjakživa, ale vytvořil ho Barry z budoucnosti ne? Aspoň takto si to pamatuji z těch keců ze začátku seriálu, takže když šlo vytvořit, tak určitě půjde i zničit. :d

25.5.2017 | 19:31:28
comiccrazy

Když to vězení Barry vytvořil tak ho může i vymazat přece :D

25.5.2017 | 20:09:51
Rubi

Největší trapas tam byl jak mu slibovali že s nimi bude normálně žít. To přeci vůbec nešlo, to by se jako díval jak jsou Iris a Barry spolu? Vždyt to byl Barry se všemi vzpomínkami i city, navíc dost zlomený člověk … jeho smrt se mi vůbec nelíbila, rychlíka odpráskli jako psa, navíc hlavního hrdinu, to už rovnou mohla zastřelit Barryho, který to všechno způsobil … nelíbila se mi ani smrt HR … on se obětuje a oni si jdou zkontrolovat noviny jestli se náhodou zase s Iris něco nestane.

#10 comiccrazy
25.5.2017 | 21:00:21
comiccrazy

#9 Rubi: Pravda, taky se mi vůbec nelíbila reakce na to jak se HR obětoval.. on vlastně zachránil úplně všechny a oni jen „no nic jdeme dál“.. HR byl pravý hrdina a myslím že by si zasloužil víc úcty.

25.5.2017 | 21:21:11
Lex Luthor

Jo navázat se zlým Barrym přátelství měli zkusit po tom co odhalili kdo je Savitar a ne to dělat v posledním díle, akorát Tracy se po Hrově smrti zachovala trochu normálně. Chudák holka ještě neví co ji čeká a ztráta jejího přítele je teprve začátek.

25.5.2017 | 21:39:20
dadino8

zachranit postavu bez ktorej by sme sa uplne obisli a mnohi aj potesili ze je prec na ukor postavy ktora vytvarala aspon trocha srandy a davala tomu iny naboj je very bad move :( aj ked tam znovu bude Harrison Wells tak H.R. bol len jeden

25.5.2017 | 22:12:46
Exie_

GodSpeda se možná dočkáme. Nikdy neříkej nikdy. Godspeed byl vytvořen díky „Speed Force bouři“, která řádila v Central City a náhodně ho zasáhl blesk, který z něho udělal Speedtestera. Nejen ho, bohužel, ale dalších xx lidí, které zasáhl blesk, ale bohužel je později do jednoho zabil. Pokud si pamatují, tak o Godspeedovi je vydání #3 -#6

#16 totti
25.5.2017 | 23:14:44
HOUND

pro autora článku.....je to Jesse Quick a prosím pište „speedforce“ a ne „zdroj rychlosti“

RIP H.R. .....musím říct že tento Harrison Wells, ikdyž jsem si to na začátku nemyslel byl asi muj nej teda každý měl něco ale líbilo se mi jak byl H.R. takovej odvázanej a „normální“ :D bude mi tam chybět.....ale tak zase Harry se vrací tak to taky není na škodu :D

25.5.2017 | 23:27:44
Sangaj

H.R je skoda, ale byla to celkem logicka volba, toho totiz recyklujou docela casto. Osobne mi prisel ten konec az moc preslazenej a cliffhanger si uprimne predstavuji trochu jinak. Kdyby ten dil skoncili ve chvili kdy zaclo speedforce zlobit, to by byl cliffhanger. Takhle je to ma celkem uzavreny konec, takze by nebyla potreba 4. serie aby clovek videl jak to dopadlo. ale to je jen muj nazor.

25.5.2017 | 23:56:34
totti

#13 Exie_: Nezabil všetkých, Meena Dhawan je živá a zdravá a vyzerá to, že pôjde proti Flashovi

26.5.2017 | 0:23:10
Holldir

Jako mě by zajímalo jak sám Barry mohl vytvořit vězení ve speed force takovým způsobem aby dělala takovejhle bordel když tam žádnej vězeň nebude…Odkdy rychlík umí přetvářet samotnou speed force? Speed force je vesmírná entita a jako taková jedna z nejmocnějších ve vesmíru společně mezi dalšími entitami…to mě docela zaráží…a pokud by Tracy dokázala manipulovat se sped force bude to naprostá kravina si myslím. Omotáme si vesmírnou entitu která může z rozmaru zničit planetu kdykoliv se jí zachce kolem prstu aby skákala jak my budeme pískat…jes…jde to od desíti k pěti celý seriál. Teď si vzpomínám jak v době první serie tvrdili, že je to daleko lepší seriál než Arrow. A musím se tomu smát páč to jde z kopce daleko rychleji než samotnej Arrow. Od první serie (která byla fajn a která se dala nazvat jako lepší než kterákoliv ze seriálu Arrow) až po třetí serii která se nedá nazvat jinak než naprostá blbost kterou bych zasadil v žebříčku kvality dc seriálů až za constantina a to už je sakra co říct…

26.5.2017 | 1:30:16
gonzaer1

Finále docela odbyté. A ten Savitar dost zeslábl :D Když si vzpomenu, jak byl mocný v prvních dílech svého výskytu v seriálu. A taky mu mohlo dojít, že tu SpeedForce bazuku Cisco nějak upraví proti němu. Jako Barry mohl vědět, jak uvažuje. A velká škoda HR.

26.5.2017 | 5:42:04
nowas

#5 azoxid: to by ale neřekla že nepůjde do pekla.. ale do nebe.. takže.. si nic vyžírat nebude.. bude se tam válet na pláži a cucat drink z kokosu :-D

#23 azoxid
26.5.2017 | 8:27:02
Smetos

Kida flash měl být really kid, teenager max 17, a ne petadvacetilety namachrovanej cool černej brácha, ktery je kombinace Stephena Hawkinga a Dominica Torreta. Zbytecna postava. Caitlin by mohli trochu vic rozebrat, spolu s ciskem me bavi vic nez samotnej Barry. Kdyby Iris umrela, nevadilo by.Nejslabší ze všech tří konců

26.5.2017 | 9:16:57
Lex Luthor

Flash 1 a 2 série dobrý, 3 měla slibný start, ale pak to úplně zmrvili uvidíme co s tím udělaj dál před třetí sérii si měli pustit kreslenej film Justice League Flashpoint Paradox

26.5.2017 | 9:43:28
antty

Ten poslední díl mi teda hnul pořádně žlučí, jediný co se mi líbilo byla Caitlin, ten zbytek byl strašný. HR jsem si dost oblíbil, takže jeho smrt mě moc mrzí.

26.5.2017 | 10:41:14
azoxid

#19 nowas: Hmm, to mi uniklo, pravda…tak má holt Barry 4-měsíční dovolenou na pláži s permicí na drinky v kokosu :-D

26.5.2017 | 12:33:23
Innominateus

Třeba ho SF poslala do školky pro Speedstery, kde se naučí správnému chování a přestane ku*vit vesmír svými sobeckými pokusy přetvářet minulost a budoucnost dle vlastních potřeb.

#27 Lex Luthor
26.5.2017 | 14:12:28
WolverineCzE

Furt lepši Flash nez Arrow který potřebuje efekty,lepši zaběry z fightu a ne takový ze nic nevidiš to uz i AoS je lepši s Iron-Fist.

#26 azoxid
26.5.2017 | 14:12:53
azoxid

#25 WolverineCzE: Tak to je opravdu konstruktivní kritika :-D :-D

26.5.2017 | 14:34:30
Lex Luthor

#24 Innominateus: Jo to by měli udělat

26.5.2017 | 17:04:38
GreenDragon

H. R. byl nejlepší z Wellsů. Líbí se mi jeho smysl pro humor. Ale nemám pocit, že by Flash skončil cliffhangerem tak jako na konci první řady.

#30 Baltik
26.5.2017 | 18:33:50
GreenDragon

Barry se určitě vrátí během prvního dílu čtvrté řady.

26.5.2017 | 18:34:21
Baltik

#28 GreenDragon: To teda nebyl. Vždyt jen všechno okecával a dělal trapné scény s hrnkem. Harry vede.

#33 Lex Luthor #35 GreenDragon
26.5.2017 | 19:02:31
KaraSnowAllen

Já doufala, že Iris natáhne bačkory a místo toho mi zabijou toho nejroztomilejšího Wellse. Nemluvě o tom, že je ten děj hrozně předvídatelný. To, že Barry je Savitar, Iris nezemře a místo ní to odsere HR + že Barry odejde do Speedforce…nikoho to nepřekvapilo. Na další sérii se podívám, protože mě zajímá, co bude s Caitlin Frost a možná mě už ani to neudrží.

#34 azoxid
26.5.2017 | 21:54:56
bauerj

No jestli bude Flash pokračovat po stejné cestě jako Arrow, tak nás čeká brutální utrpení, ale snad se to zlepší.

a mé předpovědi: Wally se za tu dobu Barryho nepřítomnosti díky svým úspěchům stane arogantní a budou spolu mít problémy. Iris si najde nového přítele a bude umělý milostný trojuhelník (jo a ten novej bude hlavní záporák nebo zhebne jeho rukou). Rád se bude plést, ale tohohle se bojím.

26.5.2017 | 22:57:21
Lex Luthor

#30 Baltik: Pravda a ještě tam šermoval s těmi hůlkami, mohl někomu klidně vypíchnout oko

#36 GreenDragon
27.5.2017 | 8:14:32
azoxid

#31 KaraSnowAllen: Jestli skončíš s Flashem, tak si budeš muset ale změnit nick ! Třeba na KaraLanceHolt :-D

27.5.2017 | 9:56:36
GreenDragon

#30 Baltik: Tvůj názor ti nekritizuju, ale ty nekritizuj ten můj. H.R. měl úžasnej přesvědčovací talent. přesvědčil Tracy,aby si věřila, aby to nevzdávala.

#37 Baltik
27.5.2017 | 10:03:43
GreenDragon

#33 Lex Luthor: A ty jeho hůlky jsou bezva.

#43 Lex Luthor
27.5.2017 | 10:04:27
Baltik

#35 GreenDragon: Ty říkáš byl, já že nebyl. To je vše. Nic víc, žádná kritika.

27.5.2017 | 13:13:49
LadyFlash

ach sakra to už aj štvrtú sériu budeme znášať tú nudnú Iris? :( k Barrymu sa hodí iná…scénky ich dvoch sú ubíjajúce…Iris je kazič celého seriálu…to ma mrzí, pretože inak tento seriál patrí medzi moje obľúbené, teda aspoň kým šla prvá a druhá séria, čo boli fakt super :( tretia oničom :( a som dúfala že sa to napraví (Iris a Barry by už neboli spolu)… a nasledujúca séria snáď pôjde po stopách prvej :/ ale kým tam bude iris v páre s barrym tak ona fakt spôsobí ukončenie seriálu mám pocit…plus je dobrý flash tím, Caitlin so schopnosťami a návrat Wellsa ako vedca (je mi ľúto HR, radšej on mal žiť ako iris, ale nejak mi prišiel nasilu dosadený),Wally nič moc, ale prekusnem to :D, Julian dúfam že dostane väčší priestor a Barry, viem je poznačený tragédiami z minulosti, ale tak mohol by už konečne sa porozhliadnuť po nejakej inej a viac žiť… len tá iris sakra, kazič…

27.5.2017 | 21:57:13
LadyFlash

plusom je

27.5.2017 | 21:59:25
moiki

Musim říct že ten konec této série mě značně překvapil. Napadlo mě že HR použije ten svůj holografický projektor na obličeje. Ale ten konec jak Barry odchází mě dost mrzí doufam že se zase vrátí

27.5.2017 | 23:56:48
GreenDragon

Doufám, že se Cait Frost vrátí.

28.5.2017 | 12:40:29
Dirrow

Myslím, že je jasné, co bude s Caitlin…Tím že se dokáže ovládat a tím, že si nevzala lék nám dávají najevo, že v další sezoně bude Cait schopná používat schopnosti pro dobré účely a jestli je tomu tak, tak mají v týmu velice silnou postavu, řekl bych silnější než Vibe

28.5.2017 | 15:15:33
Lex Luthor

#36 GreenDragon: ok každý má jiný názor

28.5.2017 | 20:13:03
Shifty015

Napadá mě teorie že by seriál mohl čerpat z komiksového kompletu „Flash Rebirth“. V ČR vyšel pod názvem „Flash Znovuzrození. Kde se Flash vrací po své "smrti“ ze speedforce. Jelikož ale v tu dobu je nalezen mrtví Black Flash, Barry zjišťuje že jeho návrat není náhoda, ale že se z něj stal nový Black Flash. Což by do seriálu docela i sedělo když Killer Frost v posledním díle Black Flashe zabila (alespoň to tak vypadalo).

29.5.2017 | 16:23:12
antty

Pro mě byl HR o trochu lepší než Harry, taková vtipná postava tam prostě chyběla. Nejlepší byl po seznámení s Tracy a taky epizody, kde byl kontrast s Harrym byly úžasné. škoda že to víc nevyužili, líbila by se mi epizoda, ve které by museli nějaký problém vyřešit jen oni dva.

30.5.2017 | 15:03:12
GreenDragon

#2 Stardos: Taky myslím. Mají přece Speed Force bazuku. Třeba vymyslí jak dostat Barryho ven hned v prvním díle a ve Speed Force by nemusel být uvězněnej nikdo.

13.6.2017 | 15:05:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E02: Mixed Signals

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @Her0zzorr, @joyeux a @Xavik

Překlad sedí na verze The Flash 2014:

  • … S04E02 HDTV x264-LOL
  • … S04E02 720p HDTV X264-DIMENSION
  • … S04E02 1080p HDTV X264-DIMENSION
  • … S04E02 WEBRip x264-RARBG
  • … S04E02 720p AMZN WEB-DL ViSUM
  • … S04E02 1080p AMZN WEB-DL ViSUM

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Barry se po dlouhé době vrátí zpátky do Central City, ale nebude stejný jako dřív. Vztah mezi Ciscem a Gypsy pokračuje, ale stále mu něco překáží.

Nejlepší epizody čtvrté série

Narozeniny

Hlídejte si nás