The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Barry Allen

Barry Allen

Flash, mladý forenzní analytik, z kterého se stane nejrychlejší muž planety.

Sezóny 9
2014 - 2023

S Barry Allenem jsme se již setkali v seriálu Arrow, kde zavítal do Starling City kvůli jednomu speciálnímu případu. Během návštěvy města se mu dokonce podařilo odhalit identitu Arrowa a spřátelil se s ním.

Zpátky v Central City se Barrymu stane nehoda, díky které se z něj stane nejrychlejší muž planety. Po zásahu bleskem, který vznikl výbuchem urychlovače částic, byl 9 měsíců v kómatu. Když se probudí, tak necítí žádnou změnu, až ve chvíli, kdy jde do kavárny navštívit svou nejlepší kamarádku Iris.

Barry má komplikovanou minulost, když mu bylo 11 let, tak byla jeho matka zavražděna neznámou věcí. Z vraždy byl obviněn Barryho otec a protože nebyl nikdo, kdo by Barryho vychovával, opatrovnictví se ujmul Joe West. Od té doby je Barry odhodlaný tu nevyjasnitelnou věc dopadnout, ať to stojí, co to stojí.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bruce.Kent

Grant Gustin podává jako Barry Allen excelentní výkon. Hned po Oliveru Queenovi se jedná o nejlepší postavu v Arrowverse. Jen bych si přál aby se epizody zaměřovali spíše právě na Barryho. Přijde mi, že je v posledních epizodách dost zanedbaný.

30.11.2020 | 22:20:16
xflori01

Grant Gustin je sympatický herec, který dokáže utáhnout seriál. Škoda jen, že je jeho postava tak naivní.

webmaster
14.5.2020 | 16:46:15
Mr.Harrison Flash

Grant super pro roli a mám flashe moc rád a nevim co jinýho říct takžeee My name is Barry Allen and i'm the fastest man alive. When i was child my mom was killed by something impossible but accident made me the impossible :)

10.3.2020 | 17:59:52
domin04cze

Grant Gustin pro roli užásný, ale to chování… Ze začátku se strašně soustředí na spravedlnost pro otce a pomstu proti vrahu jeho matky, později čím víc se mu připlétá do cesty a čím víc rychlíku chytí už začíná… šílet? Občas to vypadá, že by i zabil jen pro to, aby ho dopadl, a to je Flash největší superhrdinský dobrák co nedokáže zabít ani mouchu… Ale jinak si myslím, že je opravdu úžasný, jen mě štve že si vzal zrovna tu nejvíc uselles a nejvíc hnusnej ksicht v celým seriálu.

23.4.2019 | 19:29:51
KaraSnowAllen

Ubrečené děcko enormě závislé na své přítelkyni, hrdina podpantoflák.

14.2.2019 | 9:19:55
Wentor

Svým způsobem mám Flashe rád, ale ten nulový rozvoj jeho osobnosti a vlastně i schopností, to už je trochu smutné. Roky je rychlíkem a stále dělá tytéž chyby, stále se chová úplně stejně, prostě posun nikde. Škoda.

8.11.2018 | 3:27:15
dadinka

Pokrytec a kretén

27.5.2018 | 13:24:22
Edvin

Člověk by řekl, že by se po všech těch letech už mohl přestat chovat jako naivní dítě…

17.3.2018 | 5:12:38
Roxolanka

Jak uz tu nekdo psal, tak taky vetsinou hlavni postavy serialu u me nejsou ty nejoblibenejsi, ale Barry je proste Barry a stal se jednou z mych nejoblibenejsich postav nejen ve Flashovi…

8.2.2018 | 21:39:36
Jannik

Postavu Barryho zbožňuju!!!! On je tak sladký a ten jeho úsměv, nemluvě o tom, že umí zpívat… v životě jsem neviděla hezčí úsměv :) + velká výhoda toho, že má obrovské srdce a pro své blízké by udělal cokoliv :)

20.6.2017 | 11:53:30

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama