The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Leonard Snart ze Země X

Leonard Snart ze Země X

Člen povstaleckého uskupení Bojovníci za svobodu.

Sezóny 1
2017 - 2018

Každá postava má spoustu dvojníků a mezi nimi nechybí ani Leonard Snart, který má svého dvojníka například na nacistické Zemi X. Zde se však nachází jeho dvojník, který má naprosto odlišné chování. Místní Snart je dobrosrdečný a poctivý, zároveň je znám tím, že si každý plán promyslí dopodrobna.

Snart ze Země X si nechává přezdívat Leo, je členem povstalecké organizace Bojovníci za svobodu a jeho manželem je superhrdina Ray Terrill, který stojí v čele tohoto uskupení. I zde Snart neustále nosí svou ledovou zbraň, kterou používá výhradně na nacisty.

Když na Zemi X dorazí hrdinové ze Země 1, tak jsou překvapení a zaskočeni Snartovým chováním, protože ten není vůbec podobný tomu, kterého znají ze své Země. Když se povstalcům podaří přemoci nacisty, tak se Leo ještě zastaví na Zemi 1, kde pomůže Barrymu s jedním problémem.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama