The Flash mladší Grace Gibbons

mladší Grace Gibbons

mladší Grace Gibbons

Cicadova neteř, která mu změnila život.

Sezóny 1
2018 - 2019

Grace Gibbons je ještě malá holčička, která chodí na základní školu. Jednoho dne jí zemřeli rodiče, a proto se o ni musel začít starat její strýc Orlin Dwyer, který původně nevěděl, co s ní má dělat, jak se o ni má starat a kolik jí má věnovat času.

Kvůli nepřítomnosti svědomitého rodiče si Grace začala dělat to, co chtěla, kvůli čemuž škola často volala Orlinovi, protože se začala chovat neslušně. Když si Orlin uvědomil, co způsobil, tak se o Grace začal hezky starat, dal si život do pořádku a pořídil si nové bydlení, ve kterém spolu začali žít.


Po nějakém čase se tito dva sžili. Ale nejenom to, začali se mít rádi, a to hodně. Obrat přišel ve chvíli, kdy do Central City spadl satelit STAR Labs, kvůli kterému Grace upadla do kómatu. Orlin byl natolik naštvaný, že se rozhodl zabít všechny metalidi, kteří za tento pád satelitu vlastně mohou.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mar.st

Snad se uzdraví

redaktor
22.12.2018 | 10:46:42
CoRnDuCK

Chudinka

17.12.2018 | 18:26:57

Stav překladu

Epizoda S06E05: Kiss Kiss Breach Breach

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Zatímco Barry připravuje další členy týmu na život bez Flashe, tak čelí hrozivému Bloodworkovi. Letos nás čeká finále tvořené dvěma epizodami.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás