The Flash Jak člověk dokáže žít po boku Zdroje rychlosti?

Jak člověk dokáže žít po boku Zdroje rychlosti?

Jak člověk dokáže žít po boku Zdroje rychlosti?

Přítomnost Zdroje rychlosti začne ovlivňovat Barryho schopnosti, ale ne tak, jak by si to sám rychlík přál. Frost se mezitím musí vypořádat s nově vzniklou situací.

6 0
8.4.2021

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

FanArrow

Nora speed force má 3 druhy blesků, červený Eobarda, modrý Zooma, žlutý God Speeda, to je hodně divný. Ona měla vždy jen oranžovo žluté blesky, jako Barry, tam bude ještě něco.Chová se stejně jako Jay Garrick, alias Hunter Zolomon, přišel zraněný a pak využil tým aby získal Barryho rychlost. Tahle speed force přišla zraněná taky a chová se stejně, já jí nevěřím že má dobré úmysly.

10.4.2021 | 2:00:01
Edvin69

No, podle comixů se barva blesků rychlíka odvíjí od jeho potenciálu. Čí světlejší jsou blesky, tím více jsou naladění na zdroj tím větší mají potenciál. Fakt že ale máš k něčemu potenciál, neznamená, že zvládneš danou sílu efektivně využívat. Třeba Reverse Flash je „teoreticky“ jedním z nejpomalejších rychlíků, ale prakticky umí své schopnosti používat asi nejlépe ze všech a proto svými zkušenostmi vyvažuje nedostatky a často zvládne porazit lidi, kteří by za rovných podmínek byli rychlejší než on.

12.4.2021 | 0:25:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E07: Growing Pains

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit ve 7. - 9. díle?

Na co se můžeme těšit ve 7. - 9. díle?

Poté, co v sedmém díle zamíří do města nový padouch, si Flash a jeho společníci dají na nějakou dobu pauzu. Prozatím známe jen popis sedmé epizody, zbytek doplníme později.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás