The Flash
89/100 - 548×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Poslední sezóna
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Jesse L. Martin (Joe West), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Kayla Compton (Allegra Garcia), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Jak člověk dokáže žít po boku Zdroje rychlosti?

Jak člověk dokáže žít po boku Zdroje rychlosti?

Přítomnost Zdroje rychlosti začne ovlivňovat Barryho schopnosti, ale ne tak, jak by si to sám rychlík přál. Frost se mezitím musí vypořádat s nově vzniklou situací.

6 0
8.4.2021

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

FanArrow

Nora speed force má 3 druhy blesků, červený Eobarda, modrý Zooma, žlutý God Speeda, to je hodně divný. Ona měla vždy jen oranžovo žluté blesky, jako Barry, tam bude ještě něco.Chová se stejně jako Jay Garrick, alias Hunter Zolomon, přišel zraněný a pak využil tým aby získal Barryho rychlost. Tahle speed force přišla zraněná taky a chová se stejně, já jí nevěřím že má dobré úmysly.

10.4.2021 | 2:00:01
Edvin69

No, podle comixů se barva blesků rychlíka odvíjí od jeho potenciálu. Čí světlejší jsou blesky, tím více jsou naladění na zdroj tím větší mají potenciál. Fakt že ale máš k něčemu potenciál, neznamená, že zvládneš danou sílu efektivně využívat. Třeba Reverse Flash je „teoreticky“ jedním z nejpomalejších rychlíků, ale prakticky umí své schopnosti používat asi nejlépe ze všech a proto svými zkušenostmi vyvažuje nedostatky a často zvládne porazit lidi, kteří by za rovných podmínek byli rychlejší než on.

12.4.2021 | 0:25:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E20: Negative, Part Two

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 19. - 20. díle?

Na co se můžeme těšit v 19. - 20. díle?

Poslední dvě epizody osmé řady se zaměří na Irisinu nemoc i na to, co s tím vším má společného Flashův nepřítel Eobard Thawne.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama