The Flight Attendant (Letuška)
86/100 - 38×

The Flight Attendant(Letuška)

Letuška Cassandra Bowden se jednoho dne probouzí v hotelovém pokoji v Bangkoku s kocovinou a mrtvým tělem vedle sebe. Ze strachu zavolat policii pokračuje ve svém dni, jako by se vůbec nic nestalo. Avšak po návratu do New Yorku ji vyhledají agenti FBI, kteří na ni mají pár otázek. Ona si ale stále nedokáže vybavit, co se oné noci dělo, a začíná zvažovat i to, že by mohla být vrahem. Založeno na stejnojmenné knize od Chrise Bohjaliana.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 45 minut
žánr
Komedie, Krimi, Thriller
hrají
Kaley Cuoco (Cassie Bowden), Michiel Huisman (Alex Sokolov), Zosia Mamet (Annie Mouradian), Rosie Perez (Megan Briscoe), Michelle Gomez (Miranda Croft), Colin Woodell (Buckley Ware), Merle Dandridge (Kim Hammond), Nolan Gerard Funk (Van White), Griffin Matthews (Shane Evans), T.R. Knight (Davey Bowden)

Epizody - Sezóna 2

Sezóna 2

 • S02E01: Seeing Double

  S02E01: Seeing Double

  Po téměř roce abstinence začíná Cassie v Los Angeles nový život se svým přítelem Marcem, který ji podporuje. Její druhá práce v utajení pro CIA ji však brzy zaplete do mezinárodního vražedného spiknutí… opět.

  21.4.2022
  49 minut
 • S02E02: Mushrooms, Tasers, and Bears, Oh My!

  S02E02: Mushrooms, Tasers, and Bears, Oh My!

  Cassie o své tajné činnosti řekne Annie a Maxovi a rozhodne se zjistit, kdo je žena, která se za ni vydává. Zajímá ji především nová tajemná letuška Grace.

  21.4.2022
  44 minut
 • S02E03: The Reykjavik Ice Sculpture Festival is Lovely This Time of Year

  S02E03: The Reykjavik Ice Sculpture Festival is Lovely This Time of Year

  Záhadný vzkaz přiměje Cassie, aby hledala Megan v Reykjavíku, kde Shane pojme podezření ohledně zmatených obchodních cest své přítelkyně. V Los Angeles se Annie a Max potýkají s nečekanými problémy.

  28.4.2022
  46 minut
 • S02E04: Blue Sincerely Reunion

  S02E04: Blue Sincerely Reunion

  Cassie se pokusí zachránit Megan v Reykjavíku, ale když jsou v parku Echo nalezena dvě těla, obává se, že na ni někdo hodí vraždu.

  28.4.2022
  40 minut
 • S02E05: Drowning Women

  S02E05: Drowning Women

  Cassie v Benjaminově kanceláři narazí na fotografie, které by mohly prokázat její vinu, a požádá o radu Shanea. Také se nadále vyhýbá Marcovi, zatímco Megan pátrá po něčem zásadním.

  5.5.2022
  49 minut
 • S02E06: Brothers & Sisters

  S02E06: Brothers & Sisters

  Cassie čelí nepříjemné pravdě o své cestě ke střízlivosti, když navštěvuje svoji matku. Megan se pokouší opět sblížit se svou rodinou, ale doma není příliš vítána.

  12.5.2022
  46 minut
 • S02E07: No Exit

  S02E07: No Exit

  Cassie, Shane, Annie a Max dávají dohromady všechna vodítka k sérii vražd, které nadále ukazují to, že je Cassie hlavní podezřelou.

  19.5.2022
  37 minut
 • S02E08: Backwards and Forwards

  S02E08: Backwards and Forwards

  Cassie se snaží spojit všechny indicie v rozsáhlé konspiraci dohromady, zatímco Megan se pokouší udobřit s Shanem.

  26.5.2022
  46 minut

Stav titulků

Epizoda S02E08: Backwards and Forwards

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Koho budeme vídat v druhé sérii a koho naopak už ne?

Koho budeme vídat v druhé sérii a koho naopak už ne?

Premiéra druhé řady je už skoro za rohem a my se tak můžeme těšit na nový příběh, se kterým bude mít letuška Cassie Bowdenová co do činění. Při její cestě ji budou provázet jak některé nám již známé postavy, tak i zcela nové, které vám v článku představíme.

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama