The Last of Us
88/100 - 122×

The Last of Us

Rozvedený a svobodný otec Joel, jenž je pašerákem s temnou a tragickou minulostí, má za úkol propašovat 14letou dívku jménem Ellie přes postapokalyptické Spojené státy. Oba se snaží přežít v dystopickém světě, který byl zpustošen vypuknutím smrtící choroby, která mění lidi na vražedné příšery.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Ashley Johnson (Anna), Nick Offerman (Bill), Scott Shepherd (David), Murray Bartlett (Frank), Bella Ramsey (Ellie Williams), Lamar Johnson (Henry Burrell), Troy Baker (James), Pedro Pascal (Joel Miller), Melanie Lynskey (Kathleen Coghlan), Rutina Wesley (Maria Miller), Merle Dandridge (Marlene), Jeffrey Pierce (Perry), Storm Reid (Riley Abel), Keivonn Woodard (Sam Burrell), Nico Parker (Sarah Miller)

Jak budou vypadat Joel a Ellie ve druhé sérii? Máme první fotky z pokračování

Jak budou vypadat Joel a Ellie ve druhé sérii? Máme první fotky z pokračování

Natáčení druhé série je na spadnutí a u Warner Bros. Discovery nám dovolili nahlédnout na průběžný výsledek snahy, která se potáhne ještě několik měsíců. Pokračování bychom se měli dočkat někdy v příštím roce.

13 7
15.5.2024

S příchodem dalších řad House of the Dragon a The Lord of the Rings: The Rings of Power, kteří si tento týden ukradli pozornost svými trailery a velkými zákulisními novinkami, se Warneři připomínají stále probíhajícími pracemi na druhém seriálovém dění The Last of Us. Na své středeční prezentaci nabídli rovnou dvě fotografie z pokračování zachycující JoelaEllie, která by měla po časovém skoku opustit svá bouřlivá teenagerovská léta.

Pedro Pascal se předvádí na nové fotografii. Foto: HBO

Vedle nových fotek, které se čistě zaměřují na postavy a příliš toho neprozrazují, byl potvrzen návrat Gabriela Luny a Rutiny Wesley, kteří si znovu zahrají Tommyho Millera a Mariu Miller. Vedle nich byla ohlášena jména již dříve rekrutovaných hvězd – Kaitlyn Dever (Abby), Isabela Merced (Dina), Young Mazino (Jesse), Ariela Barer (Mel), Tati Gabrielle (Nora), Spencer Lord (Owen), Danny Ramirez (Manny) a Catherine O'Hara v dosud nespecifikova­né roli.

Druhá hra posouvá děj první části o pět let, kdy se Joel s Ellie usadili v poklidné jacksonské komunitě, jejíž součástí byli i Tommy s Marie. Klid a mír ale neměl dlouhé trvání a postavám se obrátil život vzhůru nohama po jedné velké tragické události, která vyslala postavy na cestu za pomstou.

Bella Ramsey jako Ellie ve druhé sérii. Foto: HBO

Showrunneři Craig Mazin a Neil Druckmann chtějí být co nejvíce věrní herní předloze, přesto dopředu oznámili, že si druhou část dějově malinko poupraví. „Občas dojde až ke drastickým změnám, občas k žádné změně nedojde vůbec. Nepůjde o úplnou kopii hry. Půjde o příběh, který s Neilem chceme odvyprávět,“ nechal se slyšet Mazin. Co se z toho nakonec vyklube, zjistíme příští rok, kdy si druhá řada The Last of Us odklepne svou premiéru, zatím v nespecifiko­vaném datu.

V galerii si můžete prohlédnout fotografie ve vyšším rozlišení.

  • ellie-season-2-897f8154c1b4ebd2bbfef4a66baeefac.jpg
  • joel-season-2-7956936a1a085458d0a36d32c9f10455.jpg

Diskuze /2

tom99

Pedro už se připravuje na jednu ze svých dalších X rolí, že má dlouhé vlasy? Jinak tomu moc nerozumím :-) Ty jo, chápu, že téma okolo Belly Ramsey je trošku už evergreen, ale jak herečka pomalu stárne (a má stále ten dětský obličej), tak mi přijde, že to v té druhé řadě může dělat daleko větší paseku než v první.

#2 lego assassin
webmaster
16.5.2024 | 14:00:46
lego assassin

#1 tom99: mála holčička bude zabodávat všechny i ty sešívaný. Máš pravdu mála holčička všechny zákeřně zbodá já si to nedokážu představit. Nebo by měli počkat až vyroste.

16.5.2024 | 16:40:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Novinky z uplynulých dní. Co všechno víme o natáčení druhé série?

Novinky z uplynulých dní. Co všechno víme o natáčení druhé série?

Za poslední měsíc se toho u seriálu The Last of Us stalo až příliš. Se začátkem natáčení v Britské Kolumbii vypluly na povrch informace o castingu, které nešlo udržet na uzdě. Kdo byl obsazen do roli Abby a uvídíme znovu Billa s Frankem?

Reklama

Hry

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama