The Last of Us
88/100 - 123×

The Last of Us

Rozvedený a svobodný otec Joel, jenž je pašerákem s temnou a tragickou minulostí, má za úkol propašovat 14letou dívku jménem Ellie přes postapokalyptické Spojené státy. Oba se snaží přežít v dystopickém světě, který byl zpustošen vypuknutím smrtící choroby, která mění lidi na vražedné příšery.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Ashley Johnson (Anna), Nick Offerman (Bill), Scott Shepherd (David), Murray Bartlett (Frank), Bella Ramsey (Ellie Williams), Lamar Johnson (Henry Burrell), Troy Baker (James), Pedro Pascal (Joel Miller), Melanie Lynskey (Kathleen Coghlan), Rutina Wesley (Maria Miller), Merle Dandridge (Marlene), Jeffrey Pierce (Perry), Storm Reid (Riley Abel), Keivonn Woodard (Sam Burrell), Nico Parker (Sarah Miller)

Jeffrey Wright si zopakuje svou herní roli v seriálu

Jeffrey Wright si zopakuje svou herní roli v seriálu

Nějakou dobu se spekulovalo, že by se v druhé sérii měl objevit herec Jeffrey Wright. Ten byl nyní spatřen na place během natáčení nové řady, s čímž bylo jeho obsazení definitivně potvrzeno. Zopakuje si svou herní roli.

12 0
27.5.2024

Tvůrcům se do seriálu daří přitáhnout staré známé tváře – hlasy, abychom byli konkrétní. Po Marlene, kterou si zahrála a namluvila Merle Dandridge, se v dějové posloupnosti dostaneme k Isaacovi Dixonovi. Tomu v druhé části hry propůjčil hlas Jeffrey Wright, který si ho zahraje i v druhé sérii.

Isaac nám bude představen jako tichý a mocný velitel malé rebelské milice, která se odchlípla na popud praktik FEDRY. S jeho pomocí se tak seskupila organizace WLF (Washington Liberation Front), která si nehraje na dobráky. Ti pak ve hře poměřili síly s jinou nebezpečnou skupinou, která by nám taky měla být představena v seriálu.

Jeffrey Wright byl obsazen do druhé série. Foto: HBO/X

Jeffrey Wright byl nedávno zachycen i na place v uniformě FEDRY, která poukazuje na fakt, že v druhé řadě budou i menším postavám věnovány flashbacky. Wright se proslavil rolemi v seriálech Boardwalk Empire, Westworld nebo se blýsknul animákem What If…?. V nedávné době si zahrál i ve filmech No Time to Die, Asteroid City nebo v Reevesově Batmanovi ztvárnil oblíbeného policejního komisaře Jamese Gordona.

Diskuze /1

JimDoor

skvělej herec!!

28.5.2024 | 15:30:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Novinky z uplynulých dní. Co všechno víme o natáčení druhé série?

Novinky z uplynulých dní. Co všechno víme o natáčení druhé série?

Za poslední měsíc se toho u seriálu The Last of Us stalo až příliš. Se začátkem natáčení v Britské Kolumbii vypluly na povrch informace o castingu, které nešlo udržet na uzdě. Kdo byl obsazen do roli Abby a uvídíme znovu Billa s Frankem?

Reklama

Hry

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama