The Middle (Průměrňákovi)
96/100 - 77×

The Middle(Průměrňákovi)

Frankie s Mikem se snaží uživit svou rodinu a vychovávat tři děti. Nejstarší Axl je oblíbený kluk, se kterým mlátí puberta. Sue se nikdy nic nedaří, ale i přesto je stále optimistická a nikdy se nevzdává, a nejmladší Brick je knihomol s divnými zlozvyky.

USA | 2009 | Pauza
vysílání
9 sezón | ABC | 24 minut
hrají
Eden Sher (Sue Heck), Atticus Shaffer (Brick Heck), Charlie McDermott (Axl Heck), Neil Flynn (Mike Heck), Patricia Heaton (Frankie Heck), Brock Ciarlelli (Brad Bottig), Beau Wirick (Sean Donahue), John Gammon (Darrin McGrew), Chris Kattan (Bob Weaver), Daniella Bobadilla (Lexie), Greer Grammer (April)


Eden Sher vydává svou první knihu

Eden Sher vydává svou první knihu

Mladá herečka Eden Sher, která hraje v seriálu Sue Heckovou, nedávno vydala svou první knihu. V článku zjistíte, čím se kniha zabývá a proč oslovila nespočet mladých lidí.


8 0
28.6.2017

Herečka Eden Sher napsala a vydala svou první knihu Emotionary, ve které se věnuje mladým lidem. Eden na tomto projektu pracovala 5 let, a proto se do myšlenky díla ponořila. Z práce vzešlo něco úžasného, co mladí lidé ocení. Máte někdy problém najít slova, která by vystihly, co cítíte? S touto knihou najdete na všechno řešení.

„Ze začátku mělo jít pouze o můj deník, ve kterém jsem si zapisovala všechny pocity, ale potom mě cosi osvítilo,“ řekla Eden. Eden se také inspirovala svým charakterem ze seriálu The Middle. Zatím nebylo oznámeno, jestli se knihy dočkáme v češtině.


Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !