The Middle (Průměrňákovi) Stanice ABC uvažuje nad spin-offem seriálu The Middle

Stanice ABC uvažuje nad spin-offem seriálu The Middle

Stanice ABC uvažuje nad spin-offem seriálu The Middle

Stanice ABC tento týden přišla se zajímavou zprávou. V nadcházející seriálové sezóně má v plánu zrušit seriál Roseanne, a tak by se uvolnilo místo pro nový projekt. Šlo by o spin-off, který by se soustřeďoval na Sue Heckovou.

15 0
31.5.2018

Minulý týden se s námi rozloučili Heckovi a dovyprávěli nám jejich úžasný, ba průměrný životní příběh. I když každé z dětí vyrostlo a dočkalo se své vysněné budoucnosti, tak by se s některými postavami ze seriálu dalo stále pracovat. Řeč je hlavně o Sue, která nám celý svůj příběh zatím neodhalila. Pouze víme, že skončila v Seanové náruči. Právě Sue by se mohla dočkat svého vlastního seriálu, který by byl jakýmsi spin-offem ukončeného seriálu The Middle.

(Jak by se vám líbil spin-off se Sue? Foto: ABC)


Stanice ABC má v plánu v nadcházející seriálové sezóně vypustit řadu nových seriálů a v jejich harmonogramu se navíc objevuje mezera, kterou by mohl vyplnit tento projekt. Se Sue bychom se tedy mohli teoreticky vidět již na počátku příštího roku. O tuto mezeru se ale bude muset poprat s nově chystaným seriálem, kde se objeví hlavní protagonisté z komedie Roseanne, jejíž osud je stále na hraně. Jak dopadne tato zajímavá myšlenka se spin-offem, je stále ve hvězdách. S představitelkou seriálové Sue, Eden Sher, zatím nebyla uzavřená žádná smlouva, což se může v budoucnu změnit, když se Průměrňáci letos dočkali solidních ratingů a opravdu krásných čísel ve sledovanosti.

Jak by se vám líbil spin-off se Sue Heckovou?

Zdroj: EW

Diskuze /7

vas57

Raději bych Bricka než ukňouranou Sue..

#2 Kubc6a
31.5.2018 | 23:24:55
Kubc6a

#1 vas57: Ono se to podle mě klidně změní. A nebo udělají přímo verzi jenom s dětmi.

webmaster
1.6.2018 | 5:43:10
Natalia7

asi by som brala radsej Axela, celkovo Sue nemusím. Ale ako Middle mi bude chybať :) no myslím, že už tematiku vyčerpali

1.6.2018 | 9:39:05
TheProf.

Asi by mi to nevadilo… nevím proč, ale v originále mi díky o dost hlubšímu hlasu nepřijde tak strašně otravná…je ale fakt, že je mi z celý rodiny nejmíň sympatická…

1.6.2018 | 15:33:41
Zmiaz

Tak u mě je to naopak, Sue mám od začátku nejraději. Ale pokud by to bylo jen o ni, seriál by už ztratil své kouzlo ;) Takže já bych to nechala tak, jak to je :)

1.6.2018 | 21:25:11
ratusek

Myslím, že seriál o jednom z dětech by byl propadák. A šlo by jen o pokus z toho dostat víc prachů, ale skončilo by to si myslím fiaskem a tak maximálně 2 řadami

2.6.2018 | 9:00:33
DVMN19

yes please

2.6.2018 | 23:46:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Kde si seriál pustit online?

HBO GO ve své videotéce nabízí všechny dosavadní díly s českými titulky nebo s českým dabingem.

Nepřehlédněte

Jakub Nemčok: Jak vzniká dabing pro Průměrňáky

Jakub Nemčok: Jak vzniká dabing pro Průměrňáky

Průměrňáci patří k seriálům, u kterých musíte slyšet velmi povedené české znění. Do zákulisí jsme se vydali s dabérem Jakubem Nemčokem, který nám popsal, jak vypadá takový běžný den ve studiu. Zároveň se můžete těšit na devátou sérii, která je z poloviny hotová.

Reklama

Trailer k poslední řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejlepší postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás