The Middle (Průměrňákovi)
93/100 - 138×

The Middle(Průměrňákovi)

Frankie s Mikem se snaží uživit svou rodinu a vychovávat tři děti. Nejstarší Axl je oblíbený kluk, se kterým mlátí puberta. Sue se nikdy nic nedaří, ale i přesto je stále optimistická a nikdy se nevzdává, a nejmladší Brick je knihomol s divnými zlozvyky.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | ABC | 24 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Patricia Heaton (Frankie Heck), Neil Flynn (Mike Heck), Charlie McDermott (Axl Heck), Eden Sher (Sue Heck), Atticus Shaffer (Brick Heck), Daniella Bobadilla (Lexie), Brock Ciarlelli (Brad Bottig), Beau Wirick (Sean Donahue), Greer Grammer (April), John Gammon (Darrin McGrew), Chris Kattan (Bob Weaver)

Stanice ABC uvažuje nad spin-offem seriálu The Middle

Stanice ABC uvažuje nad spin-offem seriálu The Middle

Stanice ABC tento týden přišla se zajímavou zprávou. V nadcházející seriálové sezóně má v plánu zrušit seriál Roseanne, a tak by se uvolnilo místo pro nový projekt. Šlo by o spin-off, který by se soustřeďoval na Sue Heckovou.

15 0
31.5.2018

Minulý týden se s námi rozloučili Heckovi a dovyprávěli nám jejich úžasný, ba průměrný životní příběh. I když každé z dětí vyrostlo a dočkalo se své vysněné budoucnosti, tak by se s některými postavami ze seriálu dalo stále pracovat. Řeč je hlavně o Sue, která nám celý svůj příběh zatím neodhalila. Pouze víme, že skončila v Seanové náruči. Právě Sue by se mohla dočkat svého vlastního seriálu, který by byl jakýmsi spin-offem ukončeného seriálu The Middle.

(Jak by se vám líbil spin-off se Sue? Foto: ABC)

Stanice ABC má v plánu v nadcházející seriálové sezóně vypustit řadu nových seriálů a v jejich harmonogramu se navíc objevuje mezera, kterou by mohl vyplnit tento projekt. Se Sue bychom se tedy mohli teoreticky vidět již na počátku příštího roku. O tuto mezeru se ale bude muset poprat s nově chystaným seriálem, kde se objeví hlavní protagonisté z komedie Roseanne, jejíž osud je stále na hraně. Jak dopadne tato zajímavá myšlenka se spin-offem, je stále ve hvězdách. S představitelkou seriálové Sue, Eden Sher, zatím nebyla uzavřená žádná smlouva, což se může v budoucnu změnit, když se Průměrňáci letos dočkali solidních ratingů a opravdu krásných čísel ve sledovanosti.

Jak by se vám líbil spin-off se Sue Heckovou?

Zdroj: EW

Diskuze /7

vas57

Raději bych Bricka než ukňouranou Sue..

#2 Kubc6a
31.5.2018 | 23:24:55
Kubc6a

#1 vas57: Ono se to podle mě klidně změní. A nebo udělají přímo verzi jenom s dětmi.

webmaster
1.6.2018 | 5:43:10
Natalia7

asi by som brala radsej Axela, celkovo Sue nemusím. Ale ako Middle mi bude chybať :) no myslím, že už tematiku vyčerpali

1.6.2018 | 9:39:05
TheProf.

Asi by mi to nevadilo… nevím proč, ale v originále mi díky o dost hlubšímu hlasu nepřijde tak strašně otravná…je ale fakt, že je mi z celý rodiny nejmíň sympatická…

1.6.2018 | 15:33:41
Zmiaz

Tak u mě je to naopak, Sue mám od začátku nejraději. Ale pokud by to bylo jen o ni, seriál by už ztratil své kouzlo ;) Takže já bych to nechala tak, jak to je :)

1.6.2018 | 21:25:11
ratusek

Myslím, že seriál o jednom z dětech by byl propadák. A šlo by jen o pokus z toho dostat víc prachů, ale skončilo by to si myslím fiaskem a tak maximálně 2 řadami

2.6.2018 | 9:00:33
DVMN19

yes please

2.6.2018 | 23:46:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Kde si seriál pustit online?

HBO GO ve své videotéce nabízí všechny dosavadní díly s českými titulky nebo s českým dabingem.

Nepřehlédněte

Jakub Nemčok: Jak vzniká dabing pro Průměrňáky

Jakub Nemčok: Jak vzniká dabing pro Průměrňáky

Průměrňáci patří k seriálům, u kterých musíte slyšet velmi povedené české znění. Do zákulisí jsme se vydali s dabérem Jakubem Nemčokem, který nám popsal, jak vypadá takový běžný den ve studiu. Zároveň se můžete těšit na devátou sérii, která je z poloviny hotová.

Reklama

Trailer k poslední řadě

Thumbnail Play icon

Nejlepší postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama