The Musketeers (Tři Mušketýři) S03E06: Death of A Hero

S03E06: Death of A Hero

S03E06: Death of A Hero

Je den zúčtování, jak Grimaud slíbil, snaží se zabít mušketýry řadou surových koordinovaných útoků a dává Feronovi poslední test v jeho snaze o moc. Během Athosovo nepozornosti a Aramisovo pochybné pouti s králem jsou mušketýři rozděleni, když se navzájem potřebují nejvíce. Zuřivý boj o přežití odhalí několik tajemství, která ohrožují Paříž. Ještě dříve než je den u konce, jeden hrdina padá, je tu nový zrádce na vzestupu a mušketýry to donutí změnit se navždy.

cz sk
9.7.2016
3 690 000
56 minut

Ukázka z epizody

Thumbnail Play icon

Dále hrají

Mladý gardista – Lukáš Jůza (Roman z Ulice)
Královský dvořan – Jared Doreck
Kněz – Ben Whitrow

Scénář, režie…

Scénář – Peter McKenna
Producent – Matthew Bird
Režie – Nicholas Renton

Pamatujete si dobře epizodu Death of A Hero?

V čem Athos spatřil odraz Grimauda?

Foto: BBC a FarFarAwaySite

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kimberlly

dokonalý seriál! Bude mi chýbať!

1.8.2016 | 17:10:14
lksvcr

Suveréně nejlepší díl série a možná i vůbec! Strašně rád vidím, jak mušketýři v těžkých časech dělají správná rozhodnutí, stojí za královnou a tím jsou tak pro nás hrdiny. Tenhle díl měl několik skvělých emočních scén a i akční scény byly perfektní, ale ten druh emocí a bojování za to, co je správné je to, co dělá z mušketýrů mušketýry a to, proč je tohle můj nejoblíbenější seriál!!! :D

10.7.2016 | 21:47:37
Barbra06

Páni, nejlepší díl ze série! Až na debilního Griamuda, který dostane třikrát zásah kulkou a nic jako :D Ale to by se dalo říct i o nesmrtelných mušketýrech. I když jako Athos to měl na mále :D Feron sice mile překvapil, ale dalo se to čekat, jelikož byl levoboček, tak mu během života asi nikdo moc lásky neprojevoval – což Ludvík udělal, a proto to dopadlo tak, že je z Ferona nakonec hrdina. I když mě Ludvíkovo naivita, věřit těm největším hajzlům už ubíjí! A celá ta část s Aramisem…! Sice už znám konec, ale i tak jsem ráda, že ho král nepověsí.

10.7.2016 | 17:16:15
Luccy.1993

Athos dostal pěkně po čuni! Feron mile překvapil :)

webmaster
10.7.2016 | 9:42:01
Wolfinator1

Chlapci sice v pohodě přežívají kulky v bříše, rány mečem do zad a zmlácení či pád domu na hlavu :D ale atmosférou a dramatičností nejlepší díl serie zatím.

10.7.2016 | 9:37:54

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás