The Musketeers (Tři Mušketýři)
91/100 - 209×

The Musketeers(Tři Mušketýři)

Legendární román Alexandra Dumase se dočká svého dalšího převedení do televizního formátu. V deseti epizodách seriálu BBC zasazeného do 17. století znovu ožijí D'Artagnan (Luke Pasqualino – The Borgias), Athos (Tom Burke – The Hour), Aramis (Santiago Cabrera – Heroes, Dexter) a Portos (Howard Charles). V roli kardinála Richelieu uvidíme Petera Capaldiho (Doctor Who), Comte de Rocheforta si zahrál Marc Warren (Jonathan Strange & Mr Norrell) a v roli Milady de Winter se objeví Maimie McCoy (Personal Affairs). Seriál vzniká pod taktovkou Adriana Hodgese (Survivors, Primeval), Simona Allena a Simona Ashforda (EastEnders, Robin Hood).

VB | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | BBC One | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Tom Burke (Athos), Santiago Cabrera (Aramis), Howard Charles (Porthos), Luke Pasqualino (D’Artagnan), Tamla Kari (Constance), Alexandra Dowling (Královna Anna), Ryan Gage (Král Ludvík XIII.), Maimie McCoy (Milady), Hugo Speer (Ministr Treville), Peter Capaldi (Kardinál Richelieu), Marc Warren (Comte de Rochefort), Charlotte Salt (Marguerite), Rupert Everett (Guvernér Feron), Matthew McNulty (Grimaud), Thalissa Teixeira (Sylvie)

S03E06: Death of A Hero

S03E06: Death of A Hero

Je den zúčtování, jak Grimaud slíbil, snaží se zabít mušketýry řadou surových koordinovaných útoků a dává Feronovi poslední test v jeho snaze o moc. Během Athosovo nepozornosti a Aramisovo pochybné pouti s králem jsou mušketýři rozděleni, když se navzájem potřebují nejvíce. Zuřivý boj o přežití odhalí několik tajemství, která ohrožují Paříž. Ještě dříve než je den u konce, jeden hrdina padá, je tu nový zrádce na vzestupu a mušketýry to donutí změnit se navždy.

sk
9.7.2016
3 690 000
56 minut

Ukázka z epizody

Thumbnail Play icon

Dále hrají

Mladý gardista – Lukáš Jůza (Roman z Ulice)
Královský dvořan – Jared Doreck
Kněz – Ben Whitrow

Scénář, režie…

Scénář – Peter McKenna
Producent – Matthew Bird
Režie – Nicholas Renton

Pamatujete si dobře epizodu Death of A Hero?

Foto: BBC a FarFarAwaySiteHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kimberlly

dokonalý seriál! Bude mi chýbať!

1.8.2016 | 17:10:14
lksvcr

Suveréně nejlepší díl série a možná i vůbec! Strašně rád vidím, jak mušketýři v těžkých časech dělají správná rozhodnutí, stojí za královnou a tím jsou tak pro nás hrdiny. Tenhle díl měl několik skvělých emočních scén a i akční scény byly perfektní, ale ten druh emocí a bojování za to, co je správné je to, co dělá z mušketýrů mušketýry a to, proč je tohle můj nejoblíbenější seriál!!! :D

10.7.2016 | 21:47:37
Barbra06

Páni, nejlepší díl ze série! Až na debilního Griamuda, který dostane třikrát zásah kulkou a nic jako :D Ale to by se dalo říct i o nesmrtelných mušketýrech. I když jako Athos to měl na mále :D Feron sice mile překvapil, ale dalo se to čekat, jelikož byl levoboček, tak mu během života asi nikdo moc lásky neprojevoval – což Ludvík udělal, a proto to dopadlo tak, že je z Ferona nakonec hrdina. I když mě Ludvíkovo naivita, věřit těm největším hajzlům už ubíjí! A celá ta část s Aramisem…! Sice už znám konec, ale i tak jsem ráda, že ho král nepověsí.

10.7.2016 | 17:16:15
Luccy.1993

Athos dostal pěkně po čuni! Feron mile překvapil :)

čestný člen redakce
10.7.2016 | 9:42:01
Wolfinator1

Chlapci sice v pohodě přežívají kulky v bříše, rány mečem do zad a zmlácení či pád domu na hlavu :D ale atmosférou a dramatičností nejlepší díl serie zatím.

10.7.2016 | 9:37:54

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama