The Musketeers (Tři Mušketýři)
91/100 - 209×

The Musketeers(Tři Mušketýři)

Legendární román Alexandra Dumase se dočká svého dalšího převedení do televizního formátu. V deseti epizodách seriálu BBC zasazeného do 17. století znovu ožijí D'Artagnan (Luke Pasqualino – The Borgias), Athos (Tom Burke – The Hour), Aramis (Santiago Cabrera – Heroes, Dexter) a Portos (Howard Charles). V roli kardinála Richelieu uvidíme Petera Capaldiho (Doctor Who), Comte de Rocheforta si zahrál Marc Warren (Jonathan Strange & Mr Norrell) a v roli Milady de Winter se objeví Maimie McCoy (Personal Affairs). Seriál vzniká pod taktovkou Adriana Hodgese (Survivors, Primeval), Simona Allena a Simona Ashforda (EastEnders, Robin Hood).

VB | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | BBC One | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Tom Burke (Athos), Santiago Cabrera (Aramis), Howard Charles (Porthos), Luke Pasqualino (D’Artagnan), Tamla Kari (Constance), Alexandra Dowling (Královna Anna), Ryan Gage (Král Ludvík XIII.), Maimie McCoy (Milady), Hugo Speer (Ministr Treville), Peter Capaldi (Kardinál Richelieu), Marc Warren (Comte de Rochefort), Charlotte Salt (Marguerite), Rupert Everett (Guvernér Feron), Matthew McNulty (Grimaud), Thalissa Teixeira (Sylvie)

Comte de Rochefort

Comte de Rochefort

Rochefort je muž mnoha temných tajemstvích. Povahou je bouřlivý a obsesivní.

Sezóny 1
2015 - 2015

Rochefortův náhlý návrat do Francie je překvapením pro všechny, a jakožto starý známý Královny je přivítán ke královskému dvoru. Ale je jeho věrnost Francii a Králi vším, čím se na první pohled může zdát?
Jako jeden z kardinálových mužů je podobný ve svém pohrdáním mušketýry a nakonec se ukáže být smrtícím a manipulačním soupeřem.

(Comte de Rochefort, foto: BBC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Jeho tedy jsem v lásce neměla už od prvního okamžiku. To Kardinál byl rozhodně lepší. Ale i takovéto záporáky je potřeba mít a tato postava byla jako záporák úžasná. :)

6.2.2021 | 13:45:11
Mandelinka

Nikdo mne nedokázal vytočit v seriálu tak jako Rochefort. Kdybych mohla skočila bych do filmu a něčím ho trefila :) … zahráno bravůrně – záporné role se hrají hůř a ten to zvládl, že jsem mu to věřila jaká je krysa.

11.2.2017 | 17:03:04
fanta2pomeranc

Výborně zahraný, sexy… ale bohužel, to je tak všechno. Rochefort není můj oblíbený záporňák. Chybí mu elegance. Dokonce bych řekla, že je to hňup. Ale za to může Dumas.

21.6.2016 | 9:19:46
Semiramis2002

Ještě štěstí, že už je po něm :-)

8.5.2016 | 20:01:30
Rivaira

Ujde, ale fakt nic moc. Jak pak má vypíchnutý oko, je fakt už jenom k odstranění :)

19.3.2016 | 23:41:19

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama