The Musketeers (Tři Mušketýři)
91/100 - 209×

The Musketeers(Tři Mušketýři)

Legendární román Alexandra Dumase se dočká svého dalšího převedení do televizního formátu. V deseti epizodách seriálu BBC zasazeného do 17. století znovu ožijí D'Artagnan (Luke Pasqualino – The Borgias), Athos (Tom Burke – The Hour), Aramis (Santiago Cabrera – Heroes, Dexter) a Portos (Howard Charles). V roli kardinála Richelieu uvidíme Petera Capaldiho (Doctor Who), Comte de Rocheforta si zahrál Marc Warren (Jonathan Strange & Mr Norrell) a v roli Milady de Winter se objeví Maimie McCoy (Personal Affairs). Seriál vzniká pod taktovkou Adriana Hodgese (Survivors, Primeval), Simona Allena a Simona Ashforda (EastEnders, Robin Hood).

VB | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | BBC One | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Tom Burke (Athos), Santiago Cabrera (Aramis), Howard Charles (Porthos), Luke Pasqualino (D’Artagnan), Tamla Kari (Constance), Alexandra Dowling (Královna Anna), Ryan Gage (Král Ludvík XIII.), Maimie McCoy (Milady), Hugo Speer (Ministr Treville), Peter Capaldi (Kardinál Richelieu), Marc Warren (Comte de Rochefort), Charlotte Salt (Marguerite), Rupert Everett (Guvernér Feron), Matthew McNulty (Grimaud), Thalissa Teixeira (Sylvie)

Milady

Milady

Nejtajemnější a nejkrásnější darebák na scéně. Milady de Winter je kardinálova tajná zbraň – smrticí a nemilosrdný zabiják.

Sezóny 3
2014 - 2016

Milady byla vychovávána v bídě, je to smyslná a krásná žena, která nemilosrdně využívá svého osobního kouzla k dosažení svých cílů. Milady s Mušketýry pojí temné tajemství. Jak daleko bude ochotná zajít ve své snaze je zničit?Foto: BBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Milady jsem v první řadě neměla vůbec ráda. Ta její touha po pomstě a intriky mi vadily. I když v té době to bylo na denním pořádku. Ale v té druhé řadě, kdy vlastně Mušketýrům pomohla se mi zalíbila a sympatie tak vzrostly. Ale její život byl předurčen k vraždění.

6.2.2021 | 13:40:32
Mandelinka

V první serii mi docela vadila její nenávist a chuť zabít Athose. Ale v druhé serii si trochu získala mé sympatie. Hodně ctižádostivá žena, ví co chce a jak se k tomu dostat.

11.2.2017 | 17:04:58
Barbra06

Nikdy nepatřila mezi moje favoritky, přesto mi jí vždy je líto, protože ať už udělala cokoliv, Athose miluje a nějaký ten šťastný konec by si asi i zasloužila. Ale na druhou stranu, Athos je ztělesnění čestnosti a jako kapitán mušketýrů zkrátka nemůže být s vražedkyní, které nelze nikdy stoprocetně věřit a dělá vše jen pro svůj prospěch.

1.8.2016 | 19:51:12
Rivaira

Milady je dobrá. Na jednu stranu, se mi hnusí její způsob chování, na druhou jsem vždycky tak trochu fandila záporákům. :D

19.8.2015 | 9:18:02
Mrs.Stark

14.5.2015 | 17:55:45
Nivie

Maimie McCoy je hodně pěkná herečka. Milady má mít femme fatale vzhled (ani ne prvoplánově hezká, ne roztomilá, ale osudová) a ten Maimie má. Vůbec jí ale nesluší ten složitý, navlněný dobový účes. Zatím nepředvedla nic moc, nejspíše se jako záporák ještě rozjede. Dávám jí tři, protože tu postavu moc nemusím.

24.3.2014 | 19:12:14
fanta2pomeranc

Pramálo má společného s původní představou Milady, ale čert to vem. :-D

11.2.2014 | 11:26:40
1Bobesh1

Milady má být krásná!

admin
22.1.2014 | 23:25:02

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama