The Musketeers (Tři Mušketýři) Král Ludvík XIII.

Král Ludvík XIII.

Král Ludvík XIII.

Dobromyslný a slabý, inteligentní, ale líný takový je král Ludvík, absolutní vládce Francie.

Sezóny 3
2014 - 2016

Král Ludvík se musí neustále rozhodovat mezi radami od kardinála Richeliue a kapitána Trevillea. Ludvík chce být dobrým králem, ale postrádá odhodlání, což tento post vyžaduje. Ludvík stále věří v Mušketýry a podporuje je, ale nechává se vůči nim snadno ovlivňovat kardinálem. Brzy přijde na to, že je lepší nechat vše plavat a vydat se na venkov, kde se může věnovat lovu.Foto: BBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Ludvíka jsem moc v lásce neměla pro jeho lehkomyslnost. Chtěl vládnout dobře, ale dělal vše, že vše co chtěl bylo opakem. Takové dospělé dítě, když se to tak vezme. V té druhé řadě, jak se hlavně bál o svůj život se mi i na chvíli zprotivil. Ale zase klobouk dolů, že i když věděl, že Anna má poměr s Aramisem a dítě není jeho, ale Aramise, tak se dědice ujal a chtěl ho vychovávat a bral za vlastního. A v té trojce, když jsem zjistila jeho osud, tak mi ho bylo i líto. Ale překvapilo mě, že jeho smrt jsem neobrečela.

6.2.2021 | 13:38:11
fanta2pomeranc

Hloupý blázínek v prvních dvou řadách. V té třetí se ale tváří v tvář nepříznivým prognózám neskutečně vzchopil a získal si mě (a myslím, že i mnoho dalších v publiku).

27.9.2016 | 18:50:47
Luccis_57

V první a druhé řadě jsem ho moc nemusela!! Ale ve třetí řadě se strašně změnil a neskutečně jsem si ho oblíbila.

8.8.2016 | 14:54:48
Barbra06

Ať už byl jaký chtěl, ve třetí řadě si mě totálně získal a ukázal, že není zase tak špatný člověk a jeho smrt mě mrzí.

1.8.2016 | 20:18:07
Rivaira

IDIOT :D

19.3.2016 | 23:41:46
Nivie

Ňouma na trůně. Tady se snaží ještě kardinálovi počechrat peří, myslím, že to časem vzdá a stáhne se úplně. Gage ho hraje ale dobře, protože mi ta postava není moc sympatická a to je asi účel. Výkon herce dobrý, výkon krále zoufalý.

24.3.2014 | 19:35:24

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás