The Musketeers (Tři Mušketýři)
91/100 - 209×

The Musketeers(Tři Mušketýři)

Legendární román Alexandra Dumase se dočká svého dalšího převedení do televizního formátu. V deseti epizodách seriálu BBC zasazeného do 17. století znovu ožijí D'Artagnan (Luke Pasqualino – The Borgias), Athos (Tom Burke – The Hour), Aramis (Santiago Cabrera – Heroes, Dexter) a Portos (Howard Charles). V roli kardinála Richelieu uvidíme Petera Capaldiho (Doctor Who), Comte de Rocheforta si zahrál Marc Warren (Jonathan Strange & Mr Norrell) a v roli Milady de Winter se objeví Maimie McCoy (Personal Affairs). Seriál vzniká pod taktovkou Adriana Hodgese (Survivors, Primeval), Simona Allena a Simona Ashforda (EastEnders, Robin Hood).

VB | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | BBC One | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Tom Burke (Athos), Santiago Cabrera (Aramis), Howard Charles (Porthos), Luke Pasqualino (D’Artagnan), Tamla Kari (Constance), Alexandra Dowling (Královna Anna), Ryan Gage (Král Ludvík XIII.), Maimie McCoy (Milady), Hugo Speer (Ministr Treville), Peter Capaldi (Kardinál Richelieu), Marc Warren (Comte de Rochefort), Charlotte Salt (Marguerite), Rupert Everett (Guvernér Feron), Matthew McNulty (Grimaud), Thalissa Teixeira (Sylvie)

Královna Anna

Královna Anna

Královna Anna je vášnivá a má silnou vírů. Velmi touží po románku, který by jí pomohl utéci z blednoucího sňatku s králem.

Sezóny 3
2014 - 2016

Anna je chytrá a podnikavá mladá žena, která by se velmi ráda dostala do přízně svého manžela. Stále více je však jasnější, že Ludvík po ní netouží. Považuje ji za příliš vážnou a obává se jejího vtipu a chytrosti. I když je věrná svému manželi, začíná ji to stále více přitahovat k Aramisovi. I když se za Ludvíka provdaná deset let, je stále bezdětná a čím dál tím více si je vědoma, potřeby dát Francii dědice. Na první pohled působí klidně a rozvážně, uvnitř jí to však vře.

Foto: BBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Annu jsem měla od první řady moc ráda. I když mě v té třetí po smrti Ludvíka naštvala trochu, tak si u mě nepohoršila. Byla matkou, takže jsem to její chování chápala až dobře. Ale i tak patřila mezi mé oblíbeňkyně už od první řady co se objevila. :)

6.2.2021 | 13:33:52
nikata

Je úžasná, ke konci druhé série byla nejlepší :)

14.6.2016 | 22:40:28
Rivaira

Je super, v některých dílech mi přišla skoro neviditelná, ale přesto je to dobrá postava.

19.3.2016 | 23:34:59
Stydia84

Kráľovná je super, mám ju strašne rada ako postavu, len škoda že v niektorých častiach ju tak málo ukazujú :) :)

2.3.2016 | 20:50:01
Barbra06

Královna je super! Líbí se mi, jak je v některých chvílích až tak strašně nenápadná, hodná a naivní. Ale na druhé straně, umí být i odvážná a postavit se věcem čelem :) Skvělá herečka

1.2.2016 | 11:16:38
Natýýý

♥♥♥♥♥

9.12.2015 | 16:30:23
Semiramis2002

Královna je krásná , hodná , mírumilovná osobnost.Kdyby si nevzala krále tak ji už vidím s mým nejoblíbenějším mušketýrem Aramisem:-D

29.9.2015 | 17:58:48
Nivie

Taková sladká éterická víla, zajímavé, že zrovna ji spoljili s milovníkem žen. Je vidět, jak to vní vře. Tyto role jdou herečce dobře (viz Roslin Frey).

24.3.2014 | 19:26:21

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama