The Musketeers (Tři Mušketýři)
91/100 - 209×

The Musketeers(Tři Mušketýři)

Legendární román Alexandra Dumase se dočká svého dalšího převedení do televizního formátu. V deseti epizodách seriálu BBC zasazeného do 17. století znovu ožijí D'Artagnan (Luke Pasqualino – The Borgias), Athos (Tom Burke – The Hour), Aramis (Santiago Cabrera – Heroes, Dexter) a Portos (Howard Charles). V roli kardinála Richelieu uvidíme Petera Capaldiho (Doctor Who), Comte de Rocheforta si zahrál Marc Warren (Jonathan Strange & Mr Norrell) a v roli Milady de Winter se objeví Maimie McCoy (Personal Affairs). Seriál vzniká pod taktovkou Adriana Hodgese (Survivors, Primeval), Simona Allena a Simona Ashforda (EastEnders, Robin Hood).

VB | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | BBC One | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Tom Burke (Athos), Santiago Cabrera (Aramis), Howard Charles (Porthos), Luke Pasqualino (D’Artagnan), Tamla Kari (Constance), Alexandra Dowling (Královna Anna), Ryan Gage (Král Ludvík XIII.), Maimie McCoy (Milady), Hugo Speer (Ministr Treville), Peter Capaldi (Kardinál Richelieu), Marc Warren (Comte de Rochefort), Charlotte Salt (Marguerite), Rupert Everett (Guvernér Feron), Matthew McNulty (Grimaud), Thalissa Teixeira (Sylvie)

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

12 0
5.8.2016

Na co se můžete těšit?

Lokace natáčení

Už dva roky vás zásobujeme kouzelnými lokacemi naší České republiky, kde se seriál The Musketeers natáčel. Ještě stále se můžete těšit na několik nových, ale i starých, o kterých vám neustále zjišťujeme co nejvíce informací.

Ankety, kvízy

Po druhé řadě jste si velmi oblíbili naše ankety, rozhodli jsme se tedy opět nějaké vymyslet a na výsledky se už teď velmi těšíme, bude to jistě zajímavé! Možná přidáme i nějaký ten kvíz.

Hlášky

K Mušketýrům neodmyslitelně patří ty nejlepší hlášky, některé jsme pro vás už dávali dohromady dříve. Teď na ně hodláme navázat, aby tu bylo zase trošku veselo :D

Nepřijdete ani o fotky, videa, přeložené rozhovory a další zajímavé články. Se seriálem se tedy ještě jen tak nerozloučíme. Máme toho opravdu dost, proto zůstaňte s námi!

Na co byste neměli zapomenout?

Podpořte seriál The Musketeers u nás na Edně svým ohodnocením. Pokud jste tak již udělali, zamiřte rovnou na hodnocení nových postav, se kterými jste se mohli seznámit ve finálové řadě. Mohlo se stát, že s odstupem času jste změnili názor na nějaké staré postavy, v tom případě je samozřejmě můžete také opět nově ohodnotit. A když už budete u toho, nezapomeňte i na jednotlivé epizody třetí řady, pro jejich připomenutí slouží naše rekapitulace.

Těšíte se s námi? Napadává vás ještě něco, co tu nemáte a chtěli byste? Dejte vědět, jsme tu pro vás :)

Foto: BBC

Diskuze /9

Barbra06

Jste super, díky moc za to! Těším se na to :)

#2 Kimberlly
5.8.2016 | 14:22:22
Kimberlly

#1 Barbra06: Súhlasím! :)

5.8.2016 | 15:30:16
nikata

já doufám, že budete tak hodní a budete překládat aspoň nějaký rozhovory, protože jim prostě půlku slov nerozumím.. :)

5.8.2016 | 20:00:23
moňulkamusketers

díky moc těším se :-)

5.8.2016 | 20:27:01
1romca11

Super, jen pište, určitě budu sledovat a číst!

5.8.2016 | 20:48:49
Jane Habibi

Ano k rozhovorům s titulky se taky připojuji :-)

7.8.2016 | 19:30:41
Lachim

Seriál mi chyběl už jak jsem viděl poslední díl. Beztak by se dalo vymyslet ještě nějaké pokračování. :) Škoda no, každopádně zakončeno pěkným „happyendem“.

9.8.2016 | 16:18:45
Lachim

S Vámi určitě zůstanu i u toho seriálu a jdu koukat zase od začátku, stejně jako Penny Dreadfull a další ! :)

9.8.2016 | 16:19:41
aulu

Díky moc za skvělé stránky se spoustou informací! A taky se připojuji k prosbě o titulky k rozhovorům :-) .

15.8.2016 | 16:42:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama