The Musketeers (Tři Mušketýři)
91/100 - 209×

The Musketeers(Tři Mušketýři)

Legendární román Alexandra Dumase se dočká svého dalšího převedení do televizního formátu. V deseti epizodách seriálu BBC zasazeného do 17. století znovu ožijí D'Artagnan (Luke Pasqualino – The Borgias), Athos (Tom Burke – The Hour), Aramis (Santiago Cabrera – Heroes, Dexter) a Portos (Howard Charles). V roli kardinála Richelieu uvidíme Petera Capaldiho (Doctor Who), Comte de Rocheforta si zahrál Marc Warren (Jonathan Strange & Mr Norrell) a v roli Milady de Winter se objeví Maimie McCoy (Personal Affairs). Seriál vzniká pod taktovkou Adriana Hodgese (Survivors, Primeval), Simona Allena a Simona Ashforda (EastEnders, Robin Hood).

VB | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | BBC One | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Tom Burke (Athos), Santiago Cabrera (Aramis), Howard Charles (Porthos), Luke Pasqualino (D’Artagnan), Tamla Kari (Constance), Alexandra Dowling (Královna Anna), Ryan Gage (Král Ludvík XIII.), Maimie McCoy (Milady), Hugo Speer (Ministr Treville), Peter Capaldi (Kardinál Richelieu), Marc Warren (Comte de Rochefort), Charlotte Salt (Marguerite), Rupert Everett (Guvernér Feron), Matthew McNulty (Grimaud), Thalissa Teixeira (Sylvie)

Grimaud

Grimaud

Zlý, nemorální a nekompromisní. Zločinec Lucien Grimaud je doposud nejsmrtelnější hrozbou Paříže.

Sezóny 1
2016 - 2016

Povstal uprostřed hrozivé války, Grimaud byl týraný do takové míry, že už si nic jiného než jen hněv a zmatek nevybaví ve své zvrácené psychologii.

Ale Grimaud není jen pouhý zločinec, jeho ostrý intelekt ho vynesl až na nejplodnějšího lichváře v podsvětí Paříže a na nepostradatelného spojence zkorumpovaného guvernéra Ferona v jejich válce proti mušketýrům. Když jako temná hvězda stoupá, bude Grimaud ještě potřebovat své aristokratické patrony stejně tak, jako potřebují i oni jeho?

Grimaud pozná zlomené lidi. Využívá slabiny mušketýrů a živí se na jejich nejhorších obavách, dělá ho to zákeřným a nepředvídatelným novým druhem nepřítele.

Grimaud není vůbec pomstychtivý jako Rochefort, ani politický jako kardinál. Nevěří ničemu a nikoho nemá rád. To z něj dělá nejosamělejšího muže na světe, ale také i nejnebezpeč­nějšího.

(Lucien Grimaud, foto: BBC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Jeho jsem neměla ráda ze všech nejvíce. Tolik nenávisti a tolika lidem ublížil až mi stoupá krev v žilách, jen ho vidím. A to vzteky. Jsem ráda, že nakonec zemřel, i když to vypadalo, že je nesmrtelný.

6.2.2021 | 13:50:15
Luccy.1993

Skvělý, chytrý, pohledný :) Tak jo, zavřu obě oči nad tím vším, co provedl :D Nejlepší záporák!

čestný člen redakce
10.8.2016 | 8:55:18
JohnLuther

Perfektný záporák, rovnako ako aj dvaja najväčší pred ním…

8.8.2016 | 22:16:34
Barbra06

Přiznám se, že jsem myslela, že Rocheforta jako záporáka nikdo nepřekoná, už jen kvůli zápletce kolem něj. Ale nesmrtelného hajzla Grimauda korunuju na TOP záporáka! Už jen proto, co všechno má na kontě- zabil Trevilla, skoro Athose a přežil svou vlastní smrt snad stokrát. A navíc to hraje neskutečně uvěřitelně a kdyby nebyl takovej hajzl a neštval mě, řekla bych, že je nejvc sexy záporák .D

1.8.2016 | 19:15:06
Kimberlly

Grimaud bol definitívne najlepší záporák seriálu. Totálne som ho žrala. Vybrali skvelého herca. Lucien bol výnimočný tajomný duch, ktorého som si zamilovala od samého začiatku! Takže mi aj bolo ľúto keď umrel! :)

1.8.2016 | 17:17:45
elčaprincezna

já myslela že to byl sluha Athose

23.6.2016 | 18:07:29
fanta2pomeranc

Podoba s Assassiny čistě náhodná, předpokládám. :D

21.6.2016 | 9:04:21
Sochorka

Grimaud je dle mého názoru jedním z nejlepších padouchů v seriálu. Tvůrci pozvolna odhalují v seriálu jeho minulost a důvody jeho zášti. Konečně důstojný nepřítel pro Mušketýry. Zejména jeho boj s Athosem stojí za to!

13.6.2016 | 8:07:11

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama