The Musketeers (Tři Mušketýři) Ministr Treville

Ministr Treville

Ministr Treville

Legendární voják, z kterého se stal kapitán Mušketýrů, následně ministr pro válku a blízký poradce krále. Je mužem absolutní ctnosti.

Sezóny 3
2014 - 2016

Mušketýři k němu vzhlíží jednak jako ke svému veliteli a i jako ke svému otci, má jejich obdiv a respekt. Treville jde vždy příkladem a jeho autorita je nezpochybnitelná. Treville rozdává Mušketýrům úkoly a dohlíží na jejich životy. Je to dobrák od kosti se smyslem pro humor.Foto: BBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Jeho jsem milovala a měla v oblibě už od počátku. Férový, spravedlivý, ale přísný kapitán poté i ministr. U jeho pohřbu mi fakt ukápla slza a bylo mi ho fakt líto.

6.2.2021 | 13:42:54
fanta2pomeranc

Čím více pana de Treville, tím líp.

21.6.2016 | 9:05:36
Nivie

Treville je v pořádku, velký šéf, dobrý chlap, charakterní herec, nemám s ním problém. Moc tam ale není a mám pocit, že to zanedlouho odskáče. Mám ráda, když se při těch debatách vždycky s ním spojí král proti kardinálovi.

24.3.2014 | 19:16:11

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás