The Musketeers (Tři Mušketýři)
91/100 - 209×

The Musketeers(Tři Mušketýři)

Legendární román Alexandra Dumase se dočká svého dalšího převedení do televizního formátu. V deseti epizodách seriálu BBC zasazeného do 17. století znovu ožijí D'Artagnan (Luke Pasqualino – The Borgias), Athos (Tom Burke – The Hour), Aramis (Santiago Cabrera – Heroes, Dexter) a Portos (Howard Charles). V roli kardinála Richelieu uvidíme Petera Capaldiho (Doctor Who), Comte de Rocheforta si zahrál Marc Warren (Jonathan Strange & Mr Norrell) a v roli Milady de Winter se objeví Maimie McCoy (Personal Affairs). Seriál vzniká pod taktovkou Adriana Hodgese (Survivors, Primeval), Simona Allena a Simona Ashforda (EastEnders, Robin Hood).

VB | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | BBC One | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Tom Burke (Athos), Santiago Cabrera (Aramis), Howard Charles (Porthos), Luke Pasqualino (D’Artagnan), Tamla Kari (Constance), Alexandra Dowling (Královna Anna), Ryan Gage (Král Ludvík XIII.), Maimie McCoy (Milady), Hugo Speer (Ministr Treville), Peter Capaldi (Kardinál Richelieu), Marc Warren (Comte de Rochefort), Charlotte Salt (Marguerite), Rupert Everett (Guvernér Feron), Matthew McNulty (Grimaud), Thalissa Teixeira (Sylvie)

Ministr Treville

Ministr Treville

Legendární voják, z kterého se stal kapitán Mušketýrů, následně ministr pro válku a blízký poradce krále. Je mužem absolutní ctnosti.

Sezóny 3
2014 - 2016

Mušketýři k němu vzhlíží jednak jako ke svému veliteli a i jako ke svému otci, má jejich obdiv a respekt. Treville jde vždy příkladem a jeho autorita je nezpochybnitelná. Treville rozdává Mušketýrům úkoly a dohlíží na jejich životy. Je to dobrák od kosti se smyslem pro humor.Foto: BBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Jeho jsem milovala a měla v oblibě už od počátku. Férový, spravedlivý, ale přísný kapitán poté i ministr. U jeho pohřbu mi fakt ukápla slza a bylo mi ho fakt líto.

6.2.2021 | 13:42:54
fanta2pomeranc

Čím více pana de Treville, tím líp.

21.6.2016 | 9:05:36
Nivie

Treville je v pořádku, velký šéf, dobrý chlap, charakterní herec, nemám s ním problém. Moc tam ale není a mám pocit, že to zanedlouho odskáče. Mám ráda, když se při těch debatách vždycky s ním spojí král proti kardinálovi.

24.3.2014 | 19:16:11

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama