The Musketeers (Tři Mušketýři)
91/100 - 209×

The Musketeers(Tři Mušketýři)

Legendární román Alexandra Dumase se dočká svého dalšího převedení do televizního formátu. V deseti epizodách seriálu BBC zasazeného do 17. století znovu ožijí D'Artagnan (Luke Pasqualino – The Borgias), Athos (Tom Burke – The Hour), Aramis (Santiago Cabrera – Heroes, Dexter) a Portos (Howard Charles). V roli kardinála Richelieu uvidíme Petera Capaldiho (Doctor Who), Comte de Rocheforta si zahrál Marc Warren (Jonathan Strange & Mr Norrell) a v roli Milady de Winter se objeví Maimie McCoy (Personal Affairs). Seriál vzniká pod taktovkou Adriana Hodgese (Survivors, Primeval), Simona Allena a Simona Ashforda (EastEnders, Robin Hood).

VB | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | BBC One | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Tom Burke (Athos), Santiago Cabrera (Aramis), Howard Charles (Porthos), Luke Pasqualino (D’Artagnan), Tamla Kari (Constance), Alexandra Dowling (Královna Anna), Ryan Gage (Král Ludvík XIII.), Maimie McCoy (Milady), Hugo Speer (Ministr Treville), Peter Capaldi (Kardinál Richelieu), Marc Warren (Comte de Rochefort), Charlotte Salt (Marguerite), Rupert Everett (Guvernér Feron), Matthew McNulty (Grimaud), Thalissa Teixeira (Sylvie)

D’Artagnan

D’Artagnan

D’Artagnan je charismatický, impulzivní a velmi odvážný, vždy touží po spravedlnosti.

Sezóny 3
2014 - 2016

Ač mladý přesto toho D’Artagnan zažil ve svém životě už dost, pohrdá korupcí a výhodami pro mocné. Vyrostl na venkově, kde se již od dětství učil zacházet s mečem. V boji se mu vyrovná jen Athos. Je také velký romantik a hledá svou pravou lásku. D’Artagnan se vydává do světa, aby se stal největším Mušketýrem své doby.Foto: BBC

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

D'Aragnan je taky super mušketýr, ale z těch čtyř byl pro mě ne moc zajímavý, ale ráda jsem ho měla. I on se hodně vypracoval a stal se z něho nejlepší muž. Takový citlivý mladík, což jsem na něm obdivovala. :)

6.2.2021 | 13:29:23
Mandelinka

D´Artagnan. Takový trochu „zajíček“ mezi mušketýry. Jeho impulzivnost, nerozvážnost někdy nepřináší dobré věci, ale i přesto se z něj „vyklubal“ skvělý mušketýr.

11.2.2017 | 16:59:47
fanta2pomeranc

Na mě asi moc velké mládě. Jeho pojetí mě nebaví… ale je pravda, že mě pan D´Artagnan nebavil nikdy v žádné verzi.

21.6.2016 | 9:15:11
Rivaira

D´Artagnan, určitě. Moje nejoblíbenější postava. Celkem sympatický a točí se kolem něj spousta dobrých hlášek a mimo ně i krásný románek s Constance <3 :D

19.3.2016 | 23:32:48
Barbra06

Je vidět, že je o proti ostatním ještě kluk a má problémy se svojí výbušností a sebekontrolou. Ale je spravedlivý a citlivý a myslím, že i hodně dře, aby byl dobrý jako ostatní. Rozhodně je z nich asi nejvynalézavější.

1.2.2016 | 11:27:51
petra819

najsamlepší

27.3.2015 | 13:47:43
Kimberlly

úžasné ucho! :)

6.9.2014 | 8:29:18
Nivie

D'Artagnana je vždycky těžké dobře obsadit (nepamatuji snad žádného skutečné sympatického). Mezi ostatními vypadá jako nevychovaný a nevyzrálý spratek, přitom musí vyplnit mezeru, kterou mu tam ti tři moc nenechávají. Ale tady si mě herec postupně získal. Jeho podání Gaskoňce se mi moc líbí – není to takové tele.

17.3.2014 | 23:07:34

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama