The Musketeers (Tři Mušketýři)
91/100 - 209×

The Musketeers(Tři Mušketýři)

Legendární román Alexandra Dumase se dočká svého dalšího převedení do televizního formátu. V deseti epizodách seriálu BBC zasazeného do 17. století znovu ožijí D'Artagnan (Luke Pasqualino – The Borgias), Athos (Tom Burke – The Hour), Aramis (Santiago Cabrera – Heroes, Dexter) a Portos (Howard Charles). V roli kardinála Richelieu uvidíme Petera Capaldiho (Doctor Who), Comte de Rocheforta si zahrál Marc Warren (Jonathan Strange & Mr Norrell) a v roli Milady de Winter se objeví Maimie McCoy (Personal Affairs). Seriál vzniká pod taktovkou Adriana Hodgese (Survivors, Primeval), Simona Allena a Simona Ashforda (EastEnders, Robin Hood).

VB | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | BBC One | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Tom Burke (Athos), Santiago Cabrera (Aramis), Howard Charles (Porthos), Luke Pasqualino (D’Artagnan), Tamla Kari (Constance), Alexandra Dowling (Královna Anna), Ryan Gage (Král Ludvík XIII.), Maimie McCoy (Milady), Hugo Speer (Ministr Treville), Peter Capaldi (Kardinál Richelieu), Marc Warren (Comte de Rochefort), Charlotte Salt (Marguerite), Rupert Everett (Guvernér Feron), Matthew McNulty (Grimaud), Thalissa Teixeira (Sylvie)

Sylvie

Sylvie

Sylvie je nadšená idealistka a zručná bojovnice, jejíž revoluční kouzelná kuráž potrápí mušketýry.

Sezóny 1
2016 - 2016

Schopná Sylvie je ve skutečnosti vůdce skupiny uprchlíků, kteří žijí na okraji Paříže. Když se její komunita ocitá pod přímým útokem, řízeným guvernérem Feronem, její rázné nápady a nadání pro uličnictví zaujme pozornost mušketýrů, a ti se stávají více a více rozpolcení mezi svými instinkty a povinnostmi vůči králi.

Athos a Sylvie se navzájem přitahují od samého začátku. Navzdory jejím štvavým zájmům, je možné, že Athos konečně našel klid – ale když už se sami sobě odevzdají, jejich rostoucí vztah se ocitne v ohrožení.

(Sylvie, foto: BBC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Oblíbila jsem si ji. Občas místy mi lezla na nervy, ale vždy měla dobré úmysly. A za to si ji vážím a určitě se k Athosovi hodí a jsem ráda, že s ním odešla i nenarozeným potomkem. :)

6.2.2021 | 13:52:12
Barbra06

Ne, prostě ne :D ať se snaží sebevíc a Athos je z ní na větvi, mě zkrátka nezaujala.

1.8.2016 | 20:31:28
Kimberlly

prečoooo? obsadenie je vážne zlé. nielenže mi je herečka nesympatická, ale nezapasovala tam. a prečoooo ju dali s Athosom?! :( Milady a Athos, to som si priala! :(

1.8.2016 | 17:23:09
fanta2pomeranc

Bohužel mi tato „amazonka“ není sympatická… a navíc fandím Mylady… :D Po dokoukání celé série dávám jednu hvězdičku pryč – tady jsem se opravdu nechytila… :(

27.6.2016 | 13:36:50
lejdys

katastrofa :(

30.5.2016 | 11:21:27
Rivaira

Athos+Sylvie? No Athosi, tak brzo po Milady?? Ne, to nedopadne dobře :D

29.5.2016 | 10:47:56

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama