The Musketeers (Tři Mušketýři) Constance

Constance

Constance

Toužící po úniku z jejího nudného manželství narazí na D'Artagnana, který do jejího života přinese vzrušení.

Sezóny 3
2014 - 2016

Constance vede pohodlný a nudný život se svým manželem Bonacieuxem, který obchoduje s oblečením. Po setkání s D'Artagnanem se stane nedílnou součástí rodiny Mušketýrů, kam zapadne díky své vynalézavosti. Constance je zábavná, krásná a nebojácná. Blíží se však den, kdy si bude muset vybrat mezi loajalitou ke svému manželovi a přitažlivostí k D'Artagnanovi.

Foto: BBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

V první řadě jsem ji moc ráda neměla. Přišla mi až moc naivní. I když zase chápu, že byla jiná doba. Ale od té druhé řady se mi líbila o něco více a v té třetí jsem ji zbožňovala. Tam se mi líbila nejvíce. :)

6.2.2021 | 13:31:40
Rivaira

Milá, hezká, chytrá… není co dodat. Je to jedna z nejlepších postav. Na tu dobu je ambiciozní a neodbytná. Prostě správná a loajální <3 :D

19.3.2016 | 23:36:56
Fir

Prostě je hot.. Fakt jakože hodně..

22.2.2016 | 1:21:37
Kimberlly

moja Constance, moja krásna a neuveriteľná Constance! :)

6.9.2014 | 8:29:38
Nivie

Této herečce strašně sluší dobová vizáž a móda. Neuvěřitelně prokoukla (předtím trochu nevýrazná). Líbí se mi, že Constance zatím není u dvora, protože by její linka trochu splývala s královninou. Uvidíme, jak se to vyvine.

17.3.2014 | 23:01:16

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás