The Musketeers (Tři Mušketýři)
91/100 - 209×

The Musketeers(Tři Mušketýři)

Legendární román Alexandra Dumase se dočká svého dalšího převedení do televizního formátu. V deseti epizodách seriálu BBC zasazeného do 17. století znovu ožijí D'Artagnan (Luke Pasqualino – The Borgias), Athos (Tom Burke – The Hour), Aramis (Santiago Cabrera – Heroes, Dexter) a Portos (Howard Charles). V roli kardinála Richelieu uvidíme Petera Capaldiho (Doctor Who), Comte de Rocheforta si zahrál Marc Warren (Jonathan Strange & Mr Norrell) a v roli Milady de Winter se objeví Maimie McCoy (Personal Affairs). Seriál vzniká pod taktovkou Adriana Hodgese (Survivors, Primeval), Simona Allena a Simona Ashforda (EastEnders, Robin Hood).

VB | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | BBC One | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Tom Burke (Athos), Santiago Cabrera (Aramis), Howard Charles (Porthos), Luke Pasqualino (D’Artagnan), Tamla Kari (Constance), Alexandra Dowling (Královna Anna), Ryan Gage (Král Ludvík XIII.), Maimie McCoy (Milady), Hugo Speer (Ministr Treville), Peter Capaldi (Kardinál Richelieu), Marc Warren (Comte de Rochefort), Charlotte Salt (Marguerite), Rupert Everett (Guvernér Feron), Matthew McNulty (Grimaud), Thalissa Teixeira (Sylvie)

Constance

Constance

Toužící po úniku z jejího nudného manželství narazí na D'Artagnana, který do jejího života přinese vzrušení.

Sezóny 3
2014 - 2016

Constance vede pohodlný a nudný život se svým manželem Bonacieuxem, který obchoduje s oblečením. Po setkání s D'Artagnanem se stane nedílnou součástí rodiny Mušketýrů, kam zapadne díky své vynalézavosti. Constance je zábavná, krásná a nebojácná. Blíží se však den, kdy si bude muset vybrat mezi loajalitou ke svému manželovi a přitažlivostí k D'Artagnanovi.

Foto: BBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

V první řadě jsem ji moc ráda neměla. Přišla mi až moc naivní. I když zase chápu, že byla jiná doba. Ale od té druhé řady se mi líbila o něco více a v té třetí jsem ji zbožňovala. Tam se mi líbila nejvíce. :)

6.2.2021 | 13:31:40
Rivaira

Milá, hezká, chytrá… není co dodat. Je to jedna z nejlepších postav. Na tu dobu je ambiciozní a neodbytná. Prostě správná a loajální <3 :D

19.3.2016 | 23:36:56
Fir

Prostě je hot.. Fakt jakože hodně..

22.2.2016 | 1:21:37
Kimberlly

moja Constance, moja krásna a neuveriteľná Constance! :)

6.9.2014 | 8:29:38
Nivie

Této herečce strašně sluší dobová vizáž a móda. Neuvěřitelně prokoukla (předtím trochu nevýrazná). Líbí se mi, že Constance zatím není u dvora, protože by její linka trochu splývala s královninou. Uvidíme, jak se to vyvine.

17.3.2014 | 23:01:16

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama