The Musketeers (Tři Mušketýři) Constance

Constance

Constance

Toužící po úniku z jejího nudného manželství narazí na D'Artagnana, který do jejího života přinese vzrušení.

Sezóny 3
2014 - 2016

Constance vede pohodlný a nudný život se svým manželem Bonacieuxem, který obchoduje s oblečením. Po setkání s D'Artagnanem se stane nedílnou součástí rodiny Mušketýrů, kam zapadne díky své vynalézavosti. Constance je zábavná, krásná a nebojácná. Blíží se však den, kdy si bude muset vybrat mezi loajalitou ke svému manželovi a přitažlivostí k D'Artagnanovi.

Foto: BBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rivaira

Milá, hezká, chytrá… není co dodat. Je to jedna z nejlepších postav. Na tu dobu je ambiciozní a neodbytná. Prostě správná a loajální <3 :D

19.3.2016 | 23:36:56
Fir

Prostě je hot.. Fakt jakože hodně..

22.2.2016 | 1:21:37
Kimberlly

moja Constance, moja krásna a neuveriteľná Constance! :)

6.9.2014 | 8:29:38
Nivie

Této herečce strašně sluší dobová vizáž a móda. Neuvěřitelně prokoukla (předtím trochu nevýrazná). Líbí se mi, že Constance zatím není u dvora, protože by její linka trochu splývala s královninou. Uvidíme, jak se to vyvine.

17.3.2014 | 23:01:16

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Reklama

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás