The Newsroom
95/100 - 60×

The Newsroom

Inteligentní, aktuální a vtipný The Newsroom přibližuje zákulisí fiktivní zpravodajské televizní stanice. Soustřeďuje se na moderátora Willa McAvoye (Jeff Daniels), výkonnou producentku MacKenzie, kterou s Willem pojí společná minulost, a celý tým redakce neustále se honící za novou informací a jejím ověřením, aby mohli být na zpravodajství, které dělají, právem hrdí.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Jeff Daniels (Will McAvoy), Emily Mortimer (MacKenzie McHale), Sam Waterston (Charlie Skinner), Olivia Munn (Sloan Sabbith), Thomas Sadoski (Don Keefer), Alison Pill (Margaret Jordan), John Gallagher, Jr. (Jim Harper), Grace Gummer (Hallie Shea), Dev Patel (Neal Sampat), Marcia Gay Harden (Rebecca Halliday), David Harbour (Elliot Hirsch), Jane Fonda (Leona Lansing), Chris Messina (Reese Lansing), Adina Porter (Kendra James), Chris Chalk (Gary Cooper)

S01E04: I'll Try to Fix You

S01E04: I'll Try to Fix You

Willova „mise za civilizovanost“ dostává zásah, když se stane středem zájmu bulváru. Wade podává Willovi informace o vládní neschopnosti boje s finančním zločinem. Don se pokouší dát dohromady Jima s Maggiinou spolubydlící – Lisou a Sloan zasáhne jako dohazovačka, zatímco Neal se snaží dokázat, že Bigfoot existuje. Navzdory Reeseovu přání Will odmítá podlehnout mediálnímu tlaku a věnuje se radši důležitému příběhu.

sk
15.7.2012
1 940 000
1 hodina 1 minuta

Režie: Alan Poul
Scénář: Aaron Sorkin

Foto: HBO

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Historic

Závěr od chvíle, kdy začne hrát Fix You, je dost možná nejlepší pasáží celého seriálu.

webmaster
16.7.2018 | 1:49:03

Nepřehlédněte

Co teď sledovat?

Co teď sledovat?

Pokud si po skončení The Newsroom zoufáte, na jaký seriál (podobného ražení) se teď dívat, mrkněte se do článku, obsahuje přes tucet tipů.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama