The Newsroom
95/100 - 59×

The Newsroom

Inteligentní, aktuální a vtipný The Newsroom přibližuje zákulisí fiktivní zpravodajské televizní stanice. Soustřeďuje se na moderátora Willa McAvoye (Jeff Daniels), výkonnou producentku MacKenzie, kterou s Willem pojí společná minulost, a celý tým redakce neustále se honící za novou informací a jejím ověřením, aby mohli být na zpravodajství, které dělají, právem hrdí.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Jeff Daniels (Will McAvoy), Emily Mortimer (MacKenzie McHale), Sam Waterston (Charlie Skinner), Olivia Munn (Sloan Sabbith), Thomas Sadoski (Don Keefer), Alison Pill (Margaret Jordan), John Gallagher, Jr. (Jim Harper), Grace Gummer (Hallie Shea), Dev Patel (Neal Sampat), Marcia Gay Harden (Rebecca Halliday), David Harbour (Elliot Hirsch), Jane Fonda (Leona Lansing), Chris Messina (Reese Lansing), Adina Porter (Kendra James), Chris Chalk (Gary Cooper)

Postavy

 • Will McAvoy

  Will McAvoy

  Moderátor a šéfredaktor nočních zpráv je umírněný republikán, jehož úspěch tkví z velké části v umění nikoho neurazit ani neosočit. Když do jeho života znovu vstoupí Mackenzie, vše se obrátí vzhůru nohama.

  Sezóny 3
  2012 - 2014
 • MacKenzie McHale

  MacKenzie McHale

  Velmi uznávaná produkční zpráv, která kdysi chodila s Willem. Celých šestadvacet měsíců dělala reportérku v Iráku a Afghánistánu, a teď se vrátila zpět do nočních zpráv. Mackenzie doufá, že si Will konečně uvědomí svůj plný potenciál, což je ovšem poslední věc, kterou se on chce zabývat.

  Sezóny 3
  2012 - 2014
 • Charlie Skinner

  Charlie Skinner

  Staromódní prezident oddělení zpráv kdysi sbíral drobky a učil se od těch nejlepších. Rád by, aby se stanice ACN vrátila do dob, kdy budou reportéři opět vážení a respektovaní.

  Sezóny 3
  2012 - 2014
 • Sloan Sabbith

  Sloan Sabbith

  Sloan je finanční reportérka a kdyby chtěla, mohla by si jako analytička vydělat mnohem víc peněz. Ona ale v ekonomickém zpravodajství vidí své poslání.

  Sezóny 3
  2012 - 2014
 • Don Keefer

  Don Keefer

  Bývalý výkonný producent nočních zpráv Don přešel do šou, která následuje v programu po zpravodajství. S Willem spolu často vtipkují, jsou jeden jako druhý. Chtěl by být se všemi ostatními na jedné lodi, ale je realista.

  Sezóny 3
  2012 - 2014
 • Margaret Jordan

  Margaret Jordan

  Maggie v nočních zprávách začínala jako stážistka, ovšem velmi rychle se stala asistentkou produkce. Je chytrá, a to u ní vyváží nedostatek zkušeností i sebevědomí.

  Sezóny 3
  2012 - 2014
 • Jim Harper

  Jim Harper

  Spolu s Mackenzie přišel Jim do nočních zpráv jako hlavní produkční. Pracovali spolu v Iráku a v Afghánistánu a ona bez něj nechce pracovat. Je mu sice jen 27 let, ale blíže má spíše k Charliemu než ke svým vrstevníkům. Jako dítě viděl film Všichni prezidentovi muži a už se k dětským hrám nikdy nevrátil.

  Sezóny 3
  2012 - 2014
 • Hallie Shea

  Hallie Shea

  Hallie je žurnalistka na volné noze, původně Jimova rivalka, která s ním cestovala autobusem k Romneyho kampani, ale nakonec se z něj stala jeho přítelkyně.

  Sezóny 3
  2012 - 2014
 • Neal Sampat

  Neal Sampat

  Neal píše Willův blog a vyhledává na internetu příběhy, které ostatním unikly. Je mu pouhých jednadvacet let a novinařinu se naučil sám.

  Sezóny 3
  2012 - 2014
 • Rebecca Halliday

  Rebecca Halliday

  Rebecca Halliday je stará kamarádka Leony Lansing, právnička, která obhajuje stanici ACN v milionové soudní při. Má ostrý jazyk, ale také smysl pro humor.

  Sezóny 2
  2013 - 2014
1

Nepřehlédněte

Co teď sledovat?

Co teď sledovat?

Pokud si po skončení The Newsroom zoufáte, na jaký seriál (podobného ražení) se teď dívat, mrkněte se do článku, obsahuje přes tucet tipů.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama