The Newsroom
95/100 - 59×

The Newsroom

Inteligentní, aktuální a vtipný The Newsroom přibližuje zákulisí fiktivní zpravodajské televizní stanice. Soustřeďuje se na moderátora Willa McAvoye (Jeff Daniels), výkonnou producentku MacKenzie, kterou s Willem pojí společná minulost, a celý tým redakce neustále se honící za novou informací a jejím ověřením, aby mohli být na zpravodajství, které dělají, právem hrdí.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Jeff Daniels (Will McAvoy), Emily Mortimer (MacKenzie McHale), Sam Waterston (Charlie Skinner), Olivia Munn (Sloan Sabbith), Thomas Sadoski (Don Keefer), Alison Pill (Margaret Jordan), John Gallagher, Jr. (Jim Harper), Grace Gummer (Hallie Shea), Dev Patel (Neal Sampat), Marcia Gay Harden (Rebecca Halliday), David Harbour (Elliot Hirsch), Jane Fonda (Leona Lansing), Chris Messina (Reese Lansing), Adina Porter (Kendra James), Chris Chalk (Gary Cooper)

Jim Harper

Jim Harper

Spolu s Mackenzie přišel Jim do nočních zpráv jako hlavní produkční. Pracovali spolu v Iráku a v Afghánistánu a ona bez něj nechce pracovat. Je mu sice jen 27 let, ale blíže má spíše k Charliemu než ke svým vrstevníkům. Jako dítě viděl film Všichni prezidentovi muži a už se k dětským hrám nikdy nevrátil.

Sezóny 3
2012 - 2014

Thumbnail Play icon

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
BRIAN19

Jim je postava, ku ktorej mám v skutočnom svete veľmi blízko ač neviem čo vidí na Maggie, dúfam, že mu nakoniec nevyjde :D

8.8.2013 | 13:35:41

Nepřehlédněte

Co teď sledovat?

Co teď sledovat?

Pokud si po skončení The Newsroom zoufáte, na jaký seriál (podobného ražení) se teď dívat, mrkněte se do článku, obsahuje přes tucet tipů.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama